פינדוג

גורי תחש (דקל) מתועדים בפיקוח מלא

תחש הינו גזע קטן עד בינוני של כלבים הידוע בגופו הארוך והנמוך וברגליו הקצרות. לתחש יש מראה מיוחד עם ראש ארוך וצר, אוזניים גדולות וזנב מעוקל. הם מגיעים במגוון רחב של צבעים וסוגי פרווה. כלבי תחש ידועים באישיותם הידידותית והשובבה, אך הם יכולים גם להיות עקשנים ועצמאיים. הם משמשים לעתים קרובות ככלבי ציד בשל חוש הריח המעולה שלהם ויכולתם לעקוב אחר טרף. הם מהווים חיות מחמד משפחתיות נהדרות ובעלי חיים נאמנים.
  • קוביות
  • רשימה

גורי תחש דקל ננסי יפייפים למכירה רמה הכי גבוהה בארץ ימכרו רק לבתים חמים כל גור ימכר עם פנקס חיסונים ...

גורי תחש דקל ננסי אחרי חיסון ראשון תילוע ובדיקת ווטרינר פנקס חיסונים רמה הכי גבוהה בארץ 0509955893

מתנה הכי טובה לילד מתנה אחי טובה לעצמכם כלב סולידי חכם ומיוחד הכי פופולרי בעולם למכירה גורי תחש במי...

תכונות תחש / דקל
גודלקטן
גובה12-15 ס"מ
משקל7-15 ק"ג
תוחלת חיים12-15 שנים
בחירת פנסיון נכון לכלבים
בחירת פנסיון נכון לכלבים

במאמר זה, נצלול לעומק הנושא ונחשוף בפניכם את הדגשים החשובים בבחירת פנסיון מתאים, כולל התאמה אישית לצרכים הייחודיים של הכלב שלכם, שיקולים מיוחדים לכלבים עם דרישות ספציפיות, וטיפים חשובים להכנת הכלב שלכם לשהייה מוצלחת. בואו נגלה יחד את הסודות לחופשה בלתי נשכחת עבורכם ועבור הכלב האהוב שלכם!

כיצד למנוע מהכלב שלכם לנבוח על אחרים
כיצד למנוע מהכלב שלכם לנבוח על אחרים

האם אתם נאבקים עם הנביחות הבלתי פוסקות של הכלב שלכם על אחרים ונואשים למצוא פתרון? אתם לא לבד. בעלי חיות מחמד רבים מתמודדים עם אותו האתגר ומחפשים דרכים לשמור על סביבה שלווה ולהפחית את הלחץ שמגיע עם הנביחות המוגזמות. לעתים קרובות זה מרגיש כמו קרב בלתי נגמר, אבל קחו נשימה עמוקה והירגעו; אנחנו דואגים לכם. כלבים הם חיות מחמד מדהימים עם אישיות עצומה, והנביחות שלהם היא אחת הדרכים העיקריות שלהם לתקשר איתנו. הבנת הסיבות מאחורי התנהגותם ומציאת שיטות יעילות להתמודד עמם חיונית עבור מגדלים.

איך להרגיל את הכלב לילדים
איך להרגיל את הכלב לילדים

הרגלת כלב לחיים לצד ילדים דורשת תשומת לב והשקעה, אך השילוב המוצלח ישתלם בסופו של דבר. המפתח טמון בהיכרות הדרגתית, הבנת שפת הגוף של הכלב, יצירת קשר חברתי חיובי, הגדרת גבולות ברורים והיערכות נכונה. בכתבה זו נחשוף בפניכם טיפים חשובים ועצות מעשיות כיצד להפוך את החיים המשותפים של הכלב והילדים להרמוניים ובטוחים לשני הצדדים.

אילוף כלב להחזיר חפצים
אילוף כלב להחזיר חפצים

משחקי "החזרת חפצים" מעוררים את הסקרנות הטבעית של כלבים ומספקים אתגר מהנה. במאמר זה, נחקור את הטכניקות לאילוף הדרגתי ומתגמל, תוך התאמה לאישיות הייחודית של כל כלב. גלו כיצד תרגול מהנה מחזק את הקשר עם הכלב, ואיך להתמודד עם אתגרים נפוצים. בואו ללמוד את הסודות לאילוף מוצלח ומלא הנאה עבורכם ועבור הכלב שלכם!

למה האף של הכלבים רטוב?
למה האף של הכלבים רטוב?

האף הרטוב של כלבים - סוד קסמם ומפתח לבריאותם גלו את התפקידים המיוחדים של הלחות באפם המבססת את חוש הריח המפותח ומסייעת לוויסות טמפרטורת גופם דלגו פנימה כדי להבין את החשיבות של אף רטוב ואיך תוכלו לשמור על בריאות האף של חברכם הכלבי

אורז לכלבים - מתי כדאי ומתי לא
אורז לכלבים - מתי כדאי ומתי לא

אורז - ידידו הטוב של הכלב או אויב בלתי צפוי? גלו את הסודות מאחורי הכללת אורז בתפריט של כלבכם. דרך ההכנה הנכונה, הסיכונים האפשריים והתועלת הבריאותית - כל מה שבעלי כלבים חייבים לדעת לפני שהם מגישים לכלביהם את הדגן האהוב. בואו נצלול לעולם המופלא של האורז ונלמד כיצד לספק לכלבים את המזון המושלם שיזין אותם מבפנים ומבחוץ.

כיצד נראית קרציה על כלב - מידע חשוב
כיצד נראית קרציה על כלב - מידע חשוב

קרציות על כלבים - איום קטן עם השלכות גדולות! 🐶🕷️ הן זעירות, מתחבאות היטב בפרווה, ועלולות לגרום לנזקים בריאותיים משמעותיים. במאמר המקיף הזה, נצלול לעומק הנושא ונלמד איך לזהות קרציות על כלבים, מהם הסימפטומים המדאיגים של מחלות המועברות על ידי קרציות, ומה הן הדרכים היעילות להיפטר מהן ולמנוע הדבקה עתידית. אז אם אתם רוצים להגן על הכלב שלכם מפני האיום הקטן והמסוכן הזה, המשיכו לקרוא!

למה כלבים רועדים? הסיבות, הטיפים וההמלצות
למה כלבים רועדים? הסיבות, הטיפים וההמלצות

כלבים רועדים מסיבות שונות - חרדה, קור או כאב. אבל איך נדע מתי הרעידות מחייבות התייחסות רפואית דחופה? גלו איך להרגיע את הכלב הרועד שלכם, מתי הרעידות עלולות לאותת על מצב חירום ומה תוכלו לעשות כדי למנוע את הופעתן. קראו את המדריך המלא ולמדו להעניק לכלב שלכם את הטיפול הטוב ביותר.