פינדוג

גולדן דודל למכירה - גולדנדודל היפואלרגני עם נתינה אינסופית

גולדן דודל הוא הכלאה בין גולדן רטריבר לפודל. כלב אינטליגנטי וידידותי שהופך יותר ויותר פופולרי בשנים האחרונות. הם ידועים באינטליגנציה, בנאמנותם, בטבעם השובב ובעלי נשירה נמוכה - מה שהופך אותם לאידיאליים עבור אנשים עם אלרגיות.
  • קוביות
  • רשימה

גולדנדודל F1 ברמה מאוד גבוהה! הגורים בגיל חודשיים אחרי חיסון ראשון ותילוע , בדיקה ווטרינרית אצלנו בח...

גורי לברדודל F1 גנטיקה מטורפת שאין בארץ ולא נראתה הכי שנים בישראל הכי יפים בארץ! ההורים בעלי תעודות ...

גורים מושלמים גולדנדודל רמה הכי גבוהה בארץ בגיל חודשיים אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ווטרינר חיגו ...

גורי גולדן דודל מושלמים אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ווטרינר הכל מסודר אצלנו כמו שצריך שרוכשים גור...

גורי לברדודל F1 גנטיקה מטורפת שאין בארץ ולא נראתה הכי שנים בישראל הכי יפים בארץ! ההורים בעלי תעודות ...

גורי גולדנדודל ברמה מאוד גבוה אחרי חיסון ראשון תילוע חייגו לפרטים

לברדודל ברמה מאוד גבוהה אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ווטרינר גורים ברמה מאוד גבוהה יש פנקס חיסונים...

גולדנדודל האבא פודל האמא גולדן רטריבר שניהם מתועדים בתעודות F.C.I בינלאומיות היו בתערוכות יופי קווי ...

גורי גולדן דודל F1 יפים בארץ! ההורים בעלי תעודות יוחסין גור גולדן דודל חשוב לקנות ממקום מסודר ואיכות...

גורי גולדן דודל F1 יפים בארץ! ההורים בעלי תעודות יוחסין גור גולדן דודל חשוב לקנות ממקום מסודר ואיכות...

גורי Goldendoodle F1 ברמה הכי גבוהה שיש ימכרו גורי Gooldendoodle F1אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ו...

גורי לברדודל F1 גנטיקה מטורפת שאין בארץ ולא נראתה הכי שנים בישראל הכי יפים בארץ! ההורים בעלי תעודות ...

גורי לברדודל F1 גנטיקה מטורפת שאין בארץ ולא נראתה הכי שנים בישראל הכי יפים בארץ! ההורים בעלי תעודות ...

גורי לברדודל F1 גנטיקה מטורפת שאין בארץ ולא נראתה הכי שנים בישראל הכי יפים בארץ! ההורים בעלי תעודות ...

גורי לברדודל F1 גנטיקה מטורפת שאין בארץ ולא נראתה הכי שנים בישראל הכי יפים בארץ! ההורים בעלי תעודות ...

תכונות גולדן דודל
גודלננסי
גובה50-56 ס"מ
משקל18-23 ק"ג
תוחלת חיים10-15 שנים
באנגליתGoldendoodle
ברוסיתГолдендудл

האם אי פעם מצאתם את עצמכם מהופנטים מעיניו המכשפות של גולדן דודל ? אולי זו הפרווה הרכה ספוגת האהבה שלהם או החיוך המקסים שאי אפשר לעמוד בפניו שגורם לכם להתמכר. עם תערובת מסתורית של תכונות מהגולדן רטריבר המלכותי והפודל המתוחכם, נראה שהפופולריות שלהם מרקיעה שחקים ברחבי העולם, כולל כאן אצלנו בישראל.

הפופולריות שלו חוצה גבולות גיאוגרפיים. גזע זה הופיע לראשונה בישראל לפני פחות מעשור והפך במהרה לפופולרי ביותר. אופיו הידידותי שלו והיכולת לאימון בקלות הם העדפות אידיאליות בקרב מחפשי כלבים בישראל. טרנד הגולדנדודל סימן עלייה משמעותית בשוק הכלבים המקומי, ושכנע את המגדלים הישראלים להיענות לביקוש הגואה. מאז, הם תוספת אהובה למשפחות רבות ברחבי הארץ, הן כחיות מחמד והן ככלבים טיפוליים.

מזגו ואישיותו

בחינה מדוקדקת של אישיותו והתנהגותו מעלה תמהיל מרתק של תכונותיהם הטובות ביותר של הוריו. גולד-נדודל מטמיע את העדינות והחביבות של הגולדן רטריבר ואת האינטליגנציה והנאמנות של הפודל. 

השפעת הגולדן רטריבר

גולדן רטריבר מציעים תרומה שלא תסולא בפז למסגרת האישיות שלהם. כלבי גולדן רטריבר, הידועים בגישתם הידידותית והסובלנית, הם בעלי מוניטין של חיות מחמד משפחתיות שניתן לסמוך עליהן. הם משתלבים היטב עם כל בני המשפחה וידועים בסבלנותם לילדים. תכונות אלה שהם מעבירים הלאה הופכות את גולדנדודל למתאים היטב למסגרות משפחתיות. גם בישראל, שבה יש תרבויות וסגנונות חיים מגוונים, הוא בדרך כלל מדגים מאפיינים אלה. אם הכלב נוטה יותר לצד הגולדן רטריבר, הבעלים עשויים להבחין בהתנהגות חיבה רבה יותר ובלהיטות מתמדת לרצות.

השפעת הפודל

מצדו השני של המטבע הגנטי נמצא הפודל, גזע נוסף הידוע בתכונות האישיות הייחודיות שלו הבאות לידי ביטוי בגולדנ-דודל. פודלים ידועים באינטליגנטיות שלהם, מה שהופך אותם לאחד הגזעים הקלים ביותר לאילוף. בנוסף, הם נאמנים להפליא למשפחות האנושיות שלהם ונוטים להיות עליזים ושובבים למדי. תכונות אלה, כאשר הן מועברות לו, תורמות לכלב שהוא לא רק חכם אלא גם אינטואיטיבי מאוד, קל לאילוף ונאמן מאוד.

תכונות התנהגותיות נפוצות

אחרי תהליך חיפוש מוצלח עבור גולדנדודל למכירה, הוא בדרך כלל מציג אוסף של תכונות טמפרמנטיות שהופכות את הגזע לחיות מחמד נחשקות כל כך. הם בדרך כלל די ידידותיים וחברותיים, מפגינים להיטות לתקשר עם אנשים ובעלי חיים אחרים. בשל האינטליגנציה הטבועה בהם, הם מראים לעתים קרובות רמה גבוהה של סקרנות לגבי סביבתם. הם גם בדרך כלל סבלניים ונינוחים, מה שיחד עם אופיים האנרגטי, מציב אותם כחיות מחמד מצוינות למשפחות ויחידים פעילים. עם זאת, ראוי לציין כי כמו כל גזע, המזג יכול להשתנות בין כלב לכלב.

אילוף

עם ניצוץ בהיר של אינטליגנציה ואופי מוכן, הם בדרך כלל קלים לאמן. העובדה שהם להוטים לרצות, תכונה משותפת לשני גזעי ההורים, יכולה לשמש ליתרון בעת אילופם. שושלת הפודל שלהם מבטיחה לעתים קרובות שהם יקלטו פקודות במהירות, בעוד שמורשת הגולדן רטריבר שלהם עוזרת להם לגשת לכל אימון עם אופי שמח ואנרגטי.

לבסוף, סוציאליזציה היא חיונית עבורם . סוציאליזציה מוקדמת עם כלבים אחרים, אנשים שונים וסביבות משתנות יכולה לעזור להם לגדול למבוגרים סתגלנים ובטוחים בעצמם. לאופי החברותי של הגולדנדודל יש השלכות גם על צרכי הפעילות הגופנית שלהם. לכן, יחד עם צרכי הטיפוח, גורמים כגון דרישות מקום וצרכי פעילות גופנית יהיו תלויים בגודלם.

היפואלרגניות

כשמדובר בהבנת הרעיון של גזעי כלבים היפואלרגניים, עלינו להפריך תחילה את המיתוס שהם נטולי אלרגיה לחלוטין. המונח "היפואלרגני" מרמז על נטייה נמוכה יותר לעורר תגובות אלרגיות, ולא היעדר מוחלט של אלרגנים. בין גזעים היפואלרגניים כאלה, גולדן דודל משכו את תשומת ליבם של אוהבי כלבים רבים, במיוחד אלה הסובלים מאלרגיות.

הבנת גזעי כלבים היפואלרגניים

החלבונים הנמצאים בקשקשים, ברוק ובשתן של הכלב הם שגורמים בדרך כלל לתגובות אלרגיות אצל בני אדם. זה לא כל כך השיער עצמו, בניגוד לאמונה הרווחת. גזעים היפואלרגניים, כמו גזע זה, מייצרים פחות חלבונים אלרגניים אלה. זה, בשילוב עם הפרווה הנמוכה שלהם, עושה את הכלבים האלה נסבלים יותר עבור אנשים שבדרך כלל מגיבים לכלבים. אם נושא זה מעניין אתכם ניתן לקרוא יותר בהרחבה.

מדוע הם היפואלרגניים?

את אופיו ההיפואלרגני של מיני גולדן דודל למכירה, הוא יורש מהורה הפודל שלו. לפודלים יש פרווה מתולתל עבה וצפופה שאינה משילה הרבה כמו גזעים אחרים. למרות שהם ירשו את איכות הפרווה הזו, זה לא אומר שהם לא משירים בכלל. בואו נהיה ברורים כאן, כל הכלבים משירים במידה מסוימת, זה פשוט שגזעים מסוימים כמו כלב קטן זה, משירים באופן מינימלי מאוד.

כיצד פרוותו משפיעה על אלרגיות?

הקשר בין פרוותו  לאלרגיות שזור במהותו. הפרווה שלהם, בדרך כלל שילוב בין השיער הרפוי והגלי של גולדן רטריבר לבין תלתליו ההדוקים של פודל, שומרת על קשקשים - הגורם העיקרי לאלרגיות - טוב יותר מאשר פרווה ישרה. כתוצאה מכך, הוא אינו נישא באוויר באותה קלות ואינו מתפשט ברחבי הבית באותה מידה.

יתר על כן, מרקם הפרווה יכול גם לשחק תפקיד. לדוגמה, גולדנדודל עם פרווה הדוקה ומתולתלת יותר הדומה לשושלת הפודל שלהם הם לעתים קרובות היפואלרגניים יותר מאלה עם פרווה גלית ומשוחררת יותר.

הם מסווגים בדרך כלל לשלושה סוגים על פי פרוותם - ישרה, גלית (הנפוצה ביותר) ומתולתלת. אנשים עם אלרגיות חייבים לשקול היבט זה בעת קניית כלב.

פומסקי - הכלב שיותר חמוד מהאסקי סיבירי
פומסקי - הכלב שיותר חמוד מהאסקי סיבירי

כלב הפומסקי, תערובת מהפנטת של האסקי היפיפה והפומרניין המקסים, הוא גזע קסום שכבש את ליבם של חובבי חיות מחמד ברחבי העולם. הכלאה זו מתהדרת בדואליות ייחודית המשלבת את הפיתוי הסיבירי עם רוך בגודל צעצוע. בעודנו מתעמקים בעולמו של הפומסקי, אנו חושפים גזע שהוא סתגלן באותה מידה שהוא מלא חיבה, ושמח לטפס על הטבע בדיוק כפי שהוא מתכרבל על הספה שלכם.

תקופת ייחום אצל כלבים - מה שחשוב לדעת
תקופת ייחום אצל כלבים - מה שחשוב לדעת

מחזור הייחום הוא אבן פינה בביולוגיה של כלבים. זהו תהליך מותאם באלגנטיות המבטיח המשכיות של דורות, שפה שקטה המדוברת במחוזות ריח ורמזים התנהגותיים עדינים. עבור בעלי כלבים וחובבים, פענוח מעגל זה דומה לפענוח סודות האינסטינקטים והצרכים הטבעיים של חברם האהוב. בכל שלב של המחזור, מהלחישות האילמות של המחזור ועד הלחישות האימהיות שלאחר הביוץ, יש סיפור על החיים, ההישרדות והדחף המובנה להמשיך את השושלת.

הכלב שלכם חופר באדמה? זאת הסיבה!
הכלב שלכם חופר באדמה? זאת הסיבה!

התנהגות אחת שלעתים קרובות לוכדת תשומת לב וסקרנות היא הנטייה של כלבינו לחפור באדמה. התנהגות אינסטינקטיבית זו, הטבועה עמוק ב-DNA שלהם, משרתת מטרות שונות הנעות מחיפוש מחסה ונוחות ועד למימוש יצר הציד המולד שלהם. מקבורת חפצים יקרים ועד לחשיפת ריחות טרף, מעשה החפירה של כלב חושף מרבד עשיר של האינסטינקטים הראשוניים והתנהגויות ההסתגלות שלו.

למה חשוב לשחק עם הכלב
למה חשוב לשחק עם הכלב

החשיבות של עיסוק בפעילויות משחקיות עם הכלבים שלנו חורגת הרבה מעבר לבידור פשוט. הקשר שנוצר באמצעות משחק לא רק מחזק את הקשר בין האדם לכלב אלא גם בעל יתרונות רבים לרווחה הפיזית והנפשית כאחד. בכתבה זו נעמיק בסיבות מדוע משחק עם הכלב שלכם אינו רק מותרות, אלא מרכיב מכריע לחיים מאושרים ובריאים גם לכם וגם לחברכם בעל הארבע רגליים

למה כלבים מסמנים טריטוריה?
למה כלבים מסמנים טריטוריה?

עם חוש ריח החד שלהם והתנהגויות האינסטינקטיביות שלהם, כלבים עוסקים בסימון טריטוריה כצורה של תקשורת והצהרת בעלות. מהמסרים ההורמונליים שנותרו מאחור ועד לטקסים המורכבים הכרוכים בכך, הבנת הסיבות מאחורי התנהגות זו שופכת אור על העולם המורכב של תקשורת ריחות בין בני לווינו האהובים על ארבע. הצטרפו אלינו כשאנחנו מתעמקים בעולם הכובש של הסיבה לכך.

איך לחנך את הכלב לא לקפוץ על אנשים
איך לחנך את הכלב לא לקפוץ על אנשים

מפגן החיבה המקסים של כלבכם יכול להוות אתגר לא כל כך מקסים כאשר כפותיהם נוחתות על הלבוש של המבקר שלכם. זהו דפוס התנהגות נפוץ של כלבים, לקפוץ להגיד שלום, המושרש באינסטינקט שלהם לברך פנים אל פנים, בדיוק כפי שהיו עושים בלהקה שלהם. אבל עבור חברי הלהקה בעלי שתי הרגליים, הרגל זה יכול להיות פחות מחביב. ככל שאהבתם היא ללא גבול, כך צריכה להיות מחויבותנו להדריך אותם בעדינות ובהבנה.

כמה זמן לוקח לגור כלבים להסתגל לבית חדש
כמה זמן לוקח לגור כלבים להסתגל לבית חדש

קבלת פני גור חדש לביתכם היא חוויה מחממת לב, אך היא גם מגיעה עם תקופת הסתגלות גם לתוספת הפרוותית וגם למשפחה. המעבר מסביבה אחת לאחרת יכול לעורר תחושות של חרדה ופחד ראשוניים אצל הגור הצעיר בזמן שהוא מנווט בסביבה ובפנים לא מוכרים. ביסוס תחושת ביטחון באמצעות בניית שגרה חיוני בסיוע לגור להתאקלם לבית החדש ולדינמיקה המשפחתית שלו.

השארת צואת כלבים ברחוב - הרגל רע שצריך להפסיק
השארת צואת כלבים ברחוב - הרגל רע שצריך להפסיק

האם אי פעם יצאתם לטיול נינוח בשכונה, רק כדי לדרוך על הפתעה מסריחה? זו חוויה שאף אחד לא רוצה להיתקל בה, ובכל זאת, צואת כלבים היא מראה שכיח ברחובות שלנו. המצב המצער הזה הוא לא רק מכוער ולא נעים, זה נושא רציני שמהווה איום הן על בריאות האדם והן על הסביבה שלנו. כבעלי כלבים וכאזרחים אחראים, הגיע הזמן שנתייחס להרגל הרע הזה חזיתית.