פינדוג

גורי פומסקי טוי למכירה - האסקי ננסי (האסקי עם פומרניין) 😍

פומסקי הוא גזע כלבים מעוצב, שנוצר על ידי הכלאת האסקי סיבירי ופומרניאן. התוצאה היא גור מקסים וידידותי שנראה כמו מיני האסקי. פומסקי ידועים באופיים השובב ובנאמנותם לבעליהם.
  • קוביות
  • רשימה

גורי פומסקי מהטובים בעולם! 5 דורות אחרונה גורים היפואלרגנים קטנים רמה מטורפת ייבוא אישי מחול עם כל ה...

תכונות פומסקי
גודלננסי
גובה25-38 ס"מ
משקל4-14 ק"ג
תוחלת חיים12-15 שנים
באנגליתPomsky
ברוסיתПомски

כלבי פומסקי הם הכלאה בין פומרניאן להאסקי, והתוצאה היא גזע בעל תכונות פיזיות ואישיות ייחודיות. הוא זן חדש יחסית, לאחר שצבר פופולריות בעשור האחרון בשל המראה המקסים הדומה להאסקי מיניאטורי. עם זאת, המראה המקסים שלהם לא צריך להיות הגורם היחיד כאשר שוקלים גזע זה כחיית מחמד. מחיר רכישה נע בסביבות 6,000 ש"ח.

מבחינה פיזית, פומסקי הוא גזע קטן עד בינוני, עם משקל ממוצע הנע בין 9 ל -14 ק"ג וגובה של 25 עד 40 סנטימטרים, יש הקוראים לו - האסקי ננסי. הדמיון הבולט שלהם להורה האסקי שלהם ניכר בעיניהם הכחולות, בפרווה הכפולה הרכה ובמבנה הגוף הזריז שלהם. הפרווה שלהם דורשת טיפוח קבוע כדי למנוע מאט ולהפחית נשירה, המתרחשת באופן עונתי.

כשחושבים על כלב, בעת שמחפשים פומסקי למכירה או האסקי סיבירי ננסי למכירה, לעתים קרובות עולה בראש תמונה של יצור חמוד, רך וקטן דמוי זאב. גזע מקסים זה, שילוב מעוצב בין פומרניאן לכלב האסקי סיבירי, ידוע לא רק במראהו החביב אלא גם במזגו השובב והאוהב.

כזן חדש יחסית בעולם הכלבים, הוא כלב הכלאה שצבר פופולריות במהירות בשל המראה הטוב והמרשים שלו ותכונות אישיות מענגות. מכיוון ששני ההורים הם גזעים פופולריים בזכות עצמם, אין זה מפתיע שצאצאיהם מצאו חן בעיני אוהבי כלבים רבים שם בחוץ.

הכנסת גור פומסקי לביתכם יכולה להיות חוויה מתגמלת ומספקת. עם זאת, זה דורש מחקר קפדני, הכנה ומחויבות כדי לספק סביבה אוהבת ומטפחת. על ידי הבנת מאפייני הגזע, מציאת מגדל בעל מוניטין ויישום הכשרה נכונה, סוציאליזציה, תזונה, פעילות גופנית, טיפוח וטיפול רפואי, אתם יכולים להבטיח עבורם חיים מאושרים ובריאים. זכרו, בעלות עליהם היא מחויבות ארוכת טווח, ועם הטיפול והתשומת לב הנכונים, הפומסקי שלכם יביא שמחה וחברות לשנים רבות קדימה.

הכרת גזע הפומסקי

לפני הצלילה לתהליך רכישת גור פומסקי, חשוב להבין את מאפייני הגזע. הם יורשים תכונות הן מפומרניין והן מהאסקי סיבירי, מה שמביא לתערובת ייחודית של איכויות. הם ידועים בגודלם הקטן, הרי כינויים הוא  האסקי ננסי, בדרך כלל במשקל של בין 4-14 ק"ג, ובמראה המרשים שלהם, עם פרווה עבה ועיניים כחולות או ססגוניות שובות לב. הם גם כלבים אינטליגנטים, אנרגטיים ושובבים הדורשים פעילות גופנית קבועה וגירוי מנטלי.

מציאת מגדל בעל מוניטין

כאשר שוקלים לקנות גור פומסקי, חיוני למצוא מגדל בעל מוניטין אשר נותן עדיפות לבריאות ולרווחתם של כלביו. הימנע מקנייה ממפעלי גורים או מגדלי חצר האחורית, מכיוון שמפעלים אלה נותנים עדיפות לרווח על פני רווחת בעלי החיים. חפשו מגדלים הרשומים במועדוני כלביות נחשבים, בעלי ביקורות חיוביות מלקוחות עבר, ושקופים לגבי בדיקות הבריאות שהם עורכים בכלבי הגידול שלהם.

מחקר והכנה

בעלות על גור פומסקי דורשת מחקר והכנה מדוקדקים כדי להבטיח שאתה מוכן לספק סביבה אוהבת ומטפחת. שקול גורמים כמו מצב המגורים שלך, מקום פנוי ומחויבות לזמן לפני הכנסתו לביתכם. כלבים אלו משגשגים בבתים עם בעלים פעילים שיכולים לספק פעילות גופנית סדירה וגירוי נפשי. ודא שיש לך חצר מאובטחת או גישה לפארקים סמוכים לטיולים יומיומיים או לזמן משחק.

הכנת הבית לקראת בואו

בדיוק כמו כל גור אחר, פומסקי הם סקרנים ונוטים לחקור את הסביבה שלהם. לפני הבאת גור פומסקי החדש לביתכם, חיוני להגן על מרחב המחיה שלך. הסר כל סכנה אפשרית כגון צמחים רעילים, חוטי חשמל וחפצים קטנים שעלולים להיבלע. אבטח ארונות ופחי אשפה כדי למנוע גישה לחומרים מזיקים. ייעד אזור בטוח ונוח עבורו לנוח ולישון.

הדרכה וסוציאליזציה

אימון וסוציאליזציה נכונים חיוניים לפומסקי מתנהג היטב ומאוזן. התחל לאלף את הגור שלך ברגע שאתה מביא אותו הביתה. למד פקודות בסיסיות כגון לשבת, להישאר ולבוא באמצעות טכניקות חיזוק חיוביות. רשמו אותו שלכם לשיעורי אילוף גורים או עבוד עם מאלף כלבים מקצועי כדי להבטיח שהם יקבלו הדרכה נכונה. בנוסף, כמו כן, חשפו אותו שלכם לסביבות שונות, אנשים ובעלי חיים כדי לקדם סוציאליזציה חיובית.

דיאטה ופעילות גופנית

שמירה על תזונה בריאה ומתן פעילות גופנית סדירה חיוניים לרווחתו הכללית של הפומסקי שלכם. התייעצו עם הווטרינר כדי לקבוע את התזונה המתאימה לגור שלך, תוך התחשבות בגילו, גודלו ורמת הפעילות שלו. לפומסקי יש רמות אנרגיה גבוהות ודורשות פעילות גופנית יומיומית כדי למנוע שעמום והתנהגות הרסנית. טיולים סדירים, זמן משחק וגירוי מנטלי בצורה של צעצועי פאזל או אימונים חיוניים כדי לשמור עליו מעורב פיזית ונפשית.

טיפוח ושירותי בריאות

זהו כלב בעל פרווה כפולה עבה הדורשת טיפוח קבוע כדי לשמור על ניקיון ובריא. צחצחו את הפרווה שלו מספר פעמים בשבוע כדי למנוע מחטט ולהסיר שיער פזור. לרחוץ אותם לפי הצורך באמצעות שמפו עדין לכלבים. שימו לב במיוחד לאוזניים, לשיניים ולציפורניים שלהם. נקו את האוזניים שלהם באופן קבוע, צחצחו שיניים מדי יום וגזזו את הציפורניים כדי למנוע אי נוחות או בעיות בריאות אפשריות. בדיקות וטרינריות סדירות, חיסונים ואמצעי מניעה כגון טיפולי פרעושים וקרציות חיוניים לבריאות הכללית של הפומסקי שלכם.

בניית קשר חזק

פיתוח קשר חזק עם פומסקי שלכם הוא חיוני למערכת יחסים מאושרת ומספקת. הקדישו זמן איכות עם הגור שלכם, השתתפו בהפעלות משחק והעניקו הרבה חיבה וחיזוקים חיוביים. הם מאוד חברותיים ומשגשגים על ידידות אנושית. הם נהנים להיות חלק מפעילויות משפחתיות ולעתים קרובות יוצרים קשר חזק עם בעליהם. הקמת אימון שגרתי ועקבי יעזור לטפח אמון ולחזק את הקשר בינך לבין הפומסקי שלכם.

 

מלטיפו - השילוב המושלם?
מלטיפו - השילוב המושלם?

האם יש משהו חמוד יותר משילוב בין מלטז לפודל טוי? המלטיפו הינו השילוב המושלם בין מראה הדובון החמוד של הפודל טוי לבין השיער האנטי אלרגני של המלטז. למרות שהם לא 100% אנטי אלרגניים והם אפילו לא רשומים עדיין כגזע רשמי, הוא כבר רכשו פופולריות ברחבי העולם והפכו לסמל סטטוס יוקרתי עם כמה אימוצים מתוקשרים של כוכבי קולנוע וזמרים מפורסמים.

דילול שיער לכלבים
דילול שיער לכלבים

דילול שיער אצל כלבים יכול להיות מדאיג ומתסכל עבור בעלי חיות מחמד, אך המפתח לטיפול יעיל טמון בזיהוי מוקדם של הבעיה. במאמר זה, נצלול לעומק הגורמים העיקריים לדילול שיער בכלבים, החל משינויים תזונתיים וחוסרים הורמונליים ועד למחלות עור ולחץ סביבתי. בעזרת הבנה מעמיקה של הסיבות השורשיות, נחשוף בפניכם מגוון רחב של אפשרויות טיפול, כולל שינויי תזונה, תוספי מזון חיוניים וטיפוח קבוע של הפרווה. הצטרפו אלינו למסע מרתק בעולם בריאות העור והשיער של חברינו הכלביים, ולמדו כיצד תוכלו להעניק לכלב שלכם את המראה הזוהר והבריא ביותר. בין אם אתם מטפלים בבעיה קיימת או פשוט מחפשים דרכים למנוע את הופעתה, המאמר הזה הוא המדריך המושלם עבורכם.

דלקת בעין לכלב
דלקת בעין לכלב

דלקת בעיניים היא בעיה נפוצה אצל כלבים שיכולה לגרום לאי נוחות משמעותית ואף לפגוע בראייה שלהם. אבל אל דאגה! במאמר זה, נצלול לעומק הנושא ונספק לכם את כל המידע החיוני כדי לזהות, לטפל ולמנוע דלקות עיניים אצל הכלב שלכם. החל מזיהוי הסימנים המוקדמים, דרך הבנת הגורמים השונים, ועד לטיפים מעשיים לטיפול ביתי ויצירת סביבה בטוחה ובריאה - כל מה שאתם צריכים לדעת נמצא כאן. אז בואו נפקח את העיניים ונלמד איך לשמור על הבריאות והאושר של הכלב שלנו!

לקראת יום העצמאות - האם מותר לכלב לאכול בשר מהמנגל?
לקראת יום העצמאות - האם מותר לכלב לאכול בשר מהמנגל?

לקראת יום העצמאות של ישראל 🇮🇱, הטמפרטורות עולות והמנגלים מוצאים את דרכם אל החצרות והגינות. ריח הבשר הצלוי מדגדג בנחיריים, והכל מביט בכם בעיניים מתחננות, מקווה לקבל חתיכה עסיסית מהסטייק או מהנקניקיות. אבל רגע לפני שאתם נכנעים לפיתוי ומרעיפים עליו מטר של אהבה קולינרית, כדאי שתעצרו ותשאלו את עצמכם - האם מותר לכלב לאכול בשר מהמנגל? התשובה עשויה להפתיע. בואו נצלול אל עולם המנגלים הכלביים ונגלה את הסכנות הבריאותיות שעלולות להסתתר מעבר לפינה הבאה.

במבה לכלבים? - ספויילר: עדיף בהחלט שלא!
במבה לכלבים? - ספויילר: עדיף בהחלט שלא!

אז מה קורה כשהכלב שלכם מסתכל עליכם בעיניים מתחננות ומבקש במבה? האם אתם נכנעים לפיתוי ומאכילים אותו בחטיף הישראלי האהוב, או שאתם עומדים בפני הלחץ ומסרבים? במאמר הזה, נצלול לעומק הסוגיה ונבדוק את ההשפעות התזונתיות וההשלכות הבריאותיות של מתן במבה לכלבים. נגלה מדוע החטיף הזה, למרות הפופולריות שלו, עלול להזיק לחיית המחמד שלכם בטווח הארוך, ונציע אלטרנטיבות בריאות יותר שיגרמו לזנב שלו לכשכש בשמחה. אז לפני שאתם מושיטים יד אל שקית במבה, כדאי שתקראו את המאמר הזה. בריאות הכלב שלכם תלויה בזה!

האם מותר לכלבים לאכול מלון
האם מותר לכלבים לאכול מלון

אז רציתם לפנק את הכלב שלכם עם פרי קיצי מרענן, אבל לא בטוחים אם מלון זה רעיון טוב? אל דאגה, פינדוג כאן כדי לעזור! במאמר הזה, נצלול לעולם המופלא של האבטיח, הקנטלופ והחברים הטעימים שלהם, ונגלה איך להגיש אותם לכלבים שלכם בצורה בטוחה ובריאה. נדבר על הכמויות המומלצות, חלקי הפרי שכדאי להימנע מהם, וטיפים מיוחדים שיהפכו את החטיף הזה לחוויה בלתי נשכחת עבורם. אז תחזיקו חזק, כי אנחנו יוצאים למסע טעים ומלא הפתעות. מוכנים לגלות את כל מה שרציתם לדעת על מלון ולא העזתם לשאול? בואו נצא לדרך!

בולדוג צרפתי
בולדוג צרפתי

בולדוג צרפתי - כלב קטן עם אישיות ענקית! מי לא מכיר את הפרצוף המקומט והאוזניים הגדולות האלה שגונבות את ההצגה בכל פעם מחדש? אם אתם מתלבטים לגבי גזע כלבים חדש לאמץ, כדאי שתכירו מקרוב את הבולדוג הצרפתי. עם ההיסטוריה המרתקת שלו, המראה הייחודי והאופי החברותי, הוא יכול להיות בן הלוויה מושלם למשפחה שלכם. בואו נצלול פנימה ונגלה מה הופך את הבולדוג הצרפתי לכל כך מיוחד, ואיך תוכלו לדאוג לו בצורה הטובה ביותר. מוכנים לפגוש את החבר הכי טוב של האדם?

דלקת אוזניים לכלב - תרופות טבעיות
דלקת אוזניים לכלב - תרופות טבעיות

דלקת אוזניים היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר אצל כלבים, והיא יכולה לגרום לאי נוחות, כאב ואף נזק בלתי הפיך אם לא מטפלים בה כראוי. אבל אל דאגה! במאמר זה, נצלול לעומק הסיבות, התסמינים והטיפולים לדלקות אוזניים, כולל תרופות טבעיות בטוחות שיכולות להקל על התסמינים לצד הטיפול הווטרינרי. בין אם אתם בעלים של כלב עם אוזניים רגישות או סתם רוצים להיות מוכנים לכל מצב, המאמר הזה הוא בשבילכם. אז בואו נתחיל את המסע שלנו אל עולם הבריאות של אוזני הכלב!