פינדוג

גורי בולדוג צרפתי מתוקים מתועדים בפיקוח מלא 🥐

בולדוג צרפתי הוא גזע קטן, ידידותי וערני של כלבים שהיה פופולרי כבר שנים רבות. הם בני לוויה אינטליגנטיים, נאמנים ומלאי חיבה שהופכים לחיות מחמד משפחתיות נהדרות אשר דורשים פעילות גופנית מתונה וטיפוח. בולדוג צרפתי ידוע באישיות שלהם, מה שהופך אותם לחברים מצוינים למשחק לילדים. הם גם זקוקים להרבה אהבה ותשומת לב מהבעלים שלהם כדי להישאר מאושרים ובריאים.
  • קוביות
  • רשימה

בולדוג צרפתי גורים מתועדים מייבוא אישי מחול עם כל הציוד והחיסונים הנדרשים

נקבה מהממת טופי בת שנה בולדוג צרפתי לא מעוקרת יפייפיה נמכרת עקב חוסר זמן

גורי בולדוג צרפתי רמה הכי גבוהה בארץ ימכרו אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ווטרינר מחיר גור הינו 8000...

גורי בולדוג צרפתי בלו ההורים זכו בתערוכות יופי ראש רחב אין יפים כאלה בכל הארץ

גורי בולדוג צרפתי מושלמים בלו מארל אין צבעים כאלה כלבי קרקס . עברו בדיקות גנטיות רפואית . נקיים ממחל...

תכונות בולדוג צרפתי
גודלננסי
גובה28-31 ס"מ
משקל11-14 ק"ג
תוחלת חיים10-12 שנים
באנגליתFrench Bulldog
ברוסיתФранцузский бульдог

תהליך בחירת בולדוג צרפתי

הבולדוג הצרפתי, עם המזג המענג, הכריזמה החביבה והגודל הקומפקטי, עלה בפופולריות והפך לאחד מגזעי הכלבים הנבחרים ביותר. למרות קומתם הנמוכה, כלבים אלה הם בעלי לב גדול, המתואר לעתים קרובות כ-"אישיות גדולה באריזה קטנה".

לפני שתחליטו על בולדוג צרפתי, ישנם מספר היבטים שעליכם לקחת בחשבון. יש להבין את הצרכים הספציפיים של הגזע כגון, סבילות נמוכה יחסית לטמפרטורות קיצוניות (מה שהופך אותם לפחות מתאימים לחיים בחוץ). הם נוטים בדרך כלל למצבים בריאותיים מסוימים כמו תסמונת ברכיצפלית בגלל פניהם השטוחות, כך שבעלים פוטנציאליים חייבים להיות מסוגלים להרשות לעצמם עלויות בריאות.

בנוסף, כלבים אלה הם בעלי אופי שתלטן ולעיתים עקשן, אשר יכול להוות אתגר אם לא מנוהלים כראוי. לכן, אם אתם שוקלים להוסיף גזע זה למשפחתכם, דאגו שיהיה לכם את הזמן, הסבלנות והעקביות הדרושים בגישה שלכם. בסעיפים הבאים נסתכל מקרוב על שירותי בריאות וטיפים להכשרה לצרפתים, אבל לעת עתה בואו נתמקד איפה אתה יכול להשיג אחד.

ישנם מספר מקומות למצוא בולדוג צרפתי, כל אחד עם היתרונות והחסרונות שלו. אתה יכול ללכת למגדל מכובד, ארגוני אומנה, או מקלטים לבעלי חיים. זכרו, לא משנה מאיפה אתה בוחר להשיג את הבולדוג הצרפתי שלכם, יש לעשות מחקר חרוץ כדי להבטיח שאתם רוכשים כלב בריא. בולדוג שמח ובריא יכול להוות תוספת נפלאה לכל בית, ולהוסיף ניצוץ מענג של שמחה וחברות.

בחירת מגדל כלבים נכון

אם החלטתם לקנות גור בולדוג צרפתי ננסי או למשל בולדוג צרפתי אפור או בולדוג צרפתי בלו טאן, בחירת מגדל כלבים בעל מוניטין היא אחד השלבים המכריעים ביותר בתהליך. עם הפופולריות הגוברת שלהם, חל זינוק בשיטות גידול לא אתיות כדי למלא את הביקוש. מגדל כלבים אחראי יתעדף את הבריאות, המזג והמגוון הגנטי של הגורים שלו על פני שולי הרווח.

חקירת המגדלים

התחילו את החיפוש על ידי איסוף מידע באמצעות מרפאות וטרינריות מקומיות, בעלי כלבים ומועדוני גזע. פלטפורמות מקוונות יכולות גם לספק תובנות חשובות, אך הקפידו לאמת מידע באמצעות מקורות מרובים. חפשו מגדלים עם מוניטין מבוסס, והקפידו תמיד לבדוק אישורים לפני ביצוע התחייבויות כלשהן.

בדיקת אישורים

מגדלים בעלי מוניטין צריכים להיות רשומים במועדוני כלבים לאומיים או בינלאומיים. בישראל, זה עשוי להיות ההתאחדות הישראלית לכלבנות. הם צריכים להיות מוקדשים גם לגידול בולדוגים צרפתיים באופן ספציפי, בניגוד לגזעים מרובים, מה שיכול להיות דגל אדום עבור טחנות גורים.

שאלות שכדאי לשאול

הכינו רשימת שאלות לשאול מגדלים פוטנציאליים. אלה צריכים לכלול את ההיסטוריה הבריאותית של הורי הכלב, תנאי החיים של הגורים, תהליך החיברות שלהם, ואם הגורים מגיעים עם ערובה לבריאות טובה. היזהרו ממגדלים חמקמקים או מכאלו שמספקים תשובות לא מספקות.

ביקור במתקני המגדל

קבעו ביקור בבית המגדל או במלונה. מגדל כלבים בעל מוניטין צריך לקבל בברכה קונים פוטנציאליים כדי לראות היכן הגורים גדלים ולפגוש את הורי הכלבלב. בדקו שהאזור נקי, והכלבים מטופלים היטב. שימו לב לטמפרמנט של כלבי ההורה; זה עשוי להעיד על האופן שבו גור הכלבים העתידי שלכם עשוי להתנהג כשהוא מתבגר.

הערכת הגורים

כשאתם פוגשים את הגורים, חפשו עיניים בהירות וסימנים לבריאות כללית טובה, כגון אוזניים נקיות ופרווה חלקה ומבריקה. היזהרו אם הגורים נרתעים ממגע אנושי או נראים רדומים - אלה יכולים להיות סימנים לבריאות לקויה או לחוסר סוציאליזציה.

קניית זן זה היא התחייבות משמעותית, ובחירת מגדל הכלבים הנכון היא המפתח. בעשותכם זאת, אתם מבטיחים לא רק תוספת שמחה למשפחתכם, אלא גם תומכים בשיטות גידול אתיות ואחראיות.

טיפים לבריאות וטיפוח

להיות בעלים של כלב מסוג זה, מגיע עם האחריות לספק את צרכי הבריאות ואיכות החיים שלו. החמודים המענגים האלה, הידועים באוזני העטלף המובהקות שלהם ובפניהם המעוכות, עשויים להיות קטנים בגודלם, אך הם דורשים מידה טובה של טיפול כדי לשמור עליהם להרגיש במיטבם.

חשוב להיות מודעים לבעיות הבריאות הנפוצות שמטרידות גזע זה. בולדוגים צרפתיים נוטים לתסמונת ברכיצפלית בשל אפם הקצר ומערכת הנשימה העליונה הדחוסה שלהם. זה יכול להוביל לבעיות נשימה והתחממות יתר, במיוחד בקיץ הישראלי החם. לכן, שמירה על חום הסביבה והגבלת פעילות אינטנסיבית יכולה לסייע במניעת מכת חום. דיספלסיה של מפרק הירך ובעיות עור מסוימות משפיעות בדרך כלל גם על בולדוגים צרפתיים. בדיקות בריאות סדירות אצל הווטרינר יכולות לסייע בגילוי מוקדם וניהול של בעיות אלה.

תזונה ודיאטה

תזונה נכונה ממלאת תפקיד חשוב בשמירה עליו. תזונה מאוזנת צריכה לכלול חלבונים, פירות וירקות, חיזוק המערכת החיסונית שלהם ושמירה על משקל בריא. בולדוגים הסובלים מעודף משקל רגישים יותר לדיספלסיה של מפרק הירך ולבעיות אחרות הקשורות למשקל. זכרו, תזונה מאוזנת היטב אינה כוללת תוספי תזונה קבועים. פינוקים הם נהדרים לאימונים, אבל תמיד לשקול אותם כמו קלוריות נוספות על הארוחות הרגילות שלהם.

טיפוח והיגיינה

בחזית הטיפוח, יש לו פרווה קצרה, עדינה ומבריקה עם תחזוקה נמוכה יחסית. הברשה שבועית תעזור להסיר פרווה רופפת ולשמור על בריאות הפרווה. עם זאת, הם מועדים למחלות עור מסוימות, כולל זיהומים בקפלי העור שלהם. ניקוי קבוע של אזורים אלה הוא הכרחי. בנוסף, כמו כל הכלבים, יש לצחצח שיניים באופן קבוע, ולגזוז את ציפורניהם כדי למנוע צמיחת יתר וסדקים.

דרישות פעילות גופנית

בעוד שהם אינם כלבים עתירי אנרגיה, הם עדיין דורשים פעילות גופנית עקבית כדי לשמור על משקל גוף בריא. טיול מסביב לבלוק, משחק בחצר, או משחקים אינטראקטיביים קצרים בתוך הבית יכולים לשמור אותם פעילים. זכרו, בשל דפוס הנשימה שלהם, הימנעו מפעילויות מאומצות, במיוחד במזג אוויר חם. תמיד לשאת מים עבורו וללמוד לזהות סימנים של מצוקה או תשישות.

טיפים לבריאות וטיפוח

להיות בעלים של בולדוג צרפתי ננסי מגיע עם האחריות לספק את צרכי הבריאות ואיכות החיים של החבר הפרוותי שלך. הכיסים המענגים האלה, הידועים באוזני העטלף המובהקות שלהם ובפניהם המעוכות, עשויים להיות קטנים בגודלם, אך הם דורשים מידה טובה של טיפול כדי לשמור עליהם להרגיש במיטבם.

ראשית, חשוב להיות מודעים לבעיות הבריאות הנפוצות שמטרידות גזע זה. בולדוגים צרפתיים נוטים לתסמונת ברכיצפלית בשל אפם הקצר ומערכת הנשימה העליונה הדחוסה שלהם. זה יכול להוביל לבעיות נשימה והתחממות יתר, במיוחד בקיץ הישראלי החם. לכן, שמירה על קור רוח והגבלת פעילות אינטנסיבית יכולה לסייע במניעת מכת חום. דיספלסיה של מפרק הירך ובעיות עור מסוימות משפיעות בדרך כלל גם על בולדוגים צרפתיים. בדיקות בריאות סדירות אצל הווטרינר יכולות לסייע בגילוי מוקדם וניהול של בעיות אלה.

תזונה ודיאטה

תזונה נכונה ממלאת תפקיד חשוב בשמירה על בולדוג צרפתי בריא. תזונה מאוזנת צריכה לכלול חלבונים, פירות וירקות, חיזוק המערכת החיסונית שלהם ושמירה על משקל בריא. בולדוגים הסובלים מעודף משקל רגישים יותר לדיספלסיה של מפרק הירך ולבעיות אחרות הקשורות למשקל. זכרו, תזונה מאוזנת היטב אינה כוללת תוספי תזונה קבועים. פינוקים הם נהדרים לאימונים, אבל תמיד לשקול אותם כמו קלוריות נוספות על הארוחות הרגילות שלהם.

טיפוח והיגיינה

בחזית הטיפוח, לבולדוג צרפתי יש פרווה קצרה, עדינה ומבריקה עם תחזוקה נמוכה יחסית. הברשה שבועית תעזור להסיר פרווה רופפת ולשמור על בריאות הפרווה. עם זאת, הם מועדים למחלות עור מסוימות, כולל זיהומים בקפלי העור שלהם. ניקוי קבוע של אזורים אלה הוא הכרחי. בנוסף, כמו כל הכלבים, יש לצחצח שיניים באופן קבוע, ולגזוז את ציפורניהם כדי למנוע צמיחת יתר וסדקים.

דרישות פעילות גופנית

בעוד בולדוגים צרפתיים אינם כלבים עתירי אנרגיה, הם עדיין דורשים פעילות גופנית עקבית כדי לשמור על משקל גוף בריא. טיול מסביב לבלוק, משחק בחצר, או משחקים אינטראקטיביים קצרים בתוך הבית יכולים לשמור אותם פעילים. זכרו, בשל דפוס הנשימה שלהם, הימנעו מפעילויות מאומצות, במיוחד במזג אוויר חם. תמיד לשאת מים עבור הצרפתי שלך וללמוד לזהות סימנים של מצוקה או תשישות.

אחרון חביב, נסיעות קבועות לווטרינר לבדיקות וחיסונים נחוצות כדי לשמור על בריאות אופטימלית של הבולדוג שלכם. גזע זה עשוי להתמודד עם סדרה של בעיות בריאותיות פוטנציאליות שנדון בהן בהרחבה בסעיף 'אתגרים פוטנציאליים בעת קנייה וגידול של בולדוג צרפתי' במאמר זה.

טיפול בבולדוג צרפתי אולי נראה מהמם, אבל עם קצת ידע והרבה אהבה, אתה יכול לספק לחבר הכי טוב שלכם חיים בריאים ומספקים.

אילוף וסוציאליזציה

לעולם אין לזלזל בחשיבות של אילוף וסוציאליזציה של בולדוג צרפתי. כמו כל גזע אחר, כלבים אלה זקוקים להדרכה כדי לגדול לחיות מחמד מחונכות וחברותיות. בולדוגים צרפתיים ידועים באופיים הידידותי והנוח, אך הם עדיין צריכים ללמוד כיצד להתנהג בסביבת בעלי חיים ובני אדם אחרים.

התחילו באילוף ברגע שאתם מביאים את גור הבולדוג הצרפתי הביתה. בגיל צעיר, גורי כלבים פתוחים יותר ללמוד דברים חדשים, מה שמקל עליהם להקנות הרגלים והתנהגויות רצויות. כמו בכל גזע, סבלנות ועקביות הן המפתח. מומלץ גם להשתמש בטכניקות התואמות את האינטליגנציה והעקשנות של הכלב. מכיוון שכלבים אלה להוטים לרצות את בעליהם, אילוף מבוסס תגמול עובד לעתים קרובות טוב מאוד.

אימוני בית ואילוף ארגזים

אילוף הבית של הבולדוג הצרפתי שלך יכול להיות אתגר בשל אופיו העיקש, אך עם עקביות וסבלנות, ההצלחה ניתנת להשגה. מומלץ להשתמש בארגז לא כאמצעי ענישה, אלא כמרחב בטוח לכלב שלכם. רוב הכלבים נמנעים באופן טבעי מלכלוך במקום שבו הם ישנים, ולכן אילוף ארגזים יכול להקל על אילוף מוצלח בבית.

סוציאליזציה

בולדוגים צרפתיים, מטבעם, הם כלבים חברותיים הנהנים מחברת בני אדם ובעלי חיים אחרים. בעלות על גזע כזה, חיוני לחשוף אותם למגוון סביבות, מצבים ובעלי חיים כדי לעזור להם לפתח אישיות מעוגלת היטב. הציגו בפניהם סוגים שונים של אנשים, כולל ילדים, וחיות מחמד אחרות. זה יעזור להם להבין כי פנים חדשות וחוויות הם חלק נורמלי של החיים, הפחתת עצבנות ותוקפנות. סוציאליזציה יכולה להיות מושגת גם באמצעות שיעורי אילוף גורים או טיולים תכופים לפארקים שבהם הם יפגשו כלבים ואנשים אחרים.

זכור, האחריות מוטלת עליך כבעלים בכל הנוגע לאילוף וסוציאליזציה של הבולדוג הצרפתי שלך. המאמץ שתשקיעו בתהליך זה חיוני לעיצוב חיית מחמד מאושרת, בטוחה בעצמה ומותאמת היטב, וישפר את הקשר שלכם איתה כמו גם את רווחתה.

בולדוג צרפתי
בולדוג צרפתי

בולדוג צרפתי - כלב קטן עם אישיות ענקית! מי לא מכיר את הפרצוף המקומט והאוזניים הגדולות האלה שגונבות את ההצגה בכל פעם מחדש? אם אתם מתלבטים לגבי גזע כלבים חדש לאמץ, כדאי שתכירו מקרוב את הבולדוג הצרפתי. עם ההיסטוריה המרתקת שלו, המראה הייחודי והאופי החברותי, הוא יכול להיות בן הלוויה מושלם למשפחה שלכם. בואו נצלול פנימה ונגלה מה הופך את הבולדוג הצרפתי לכל כך מיוחד, ואיך תוכלו לדאוג לו בצורה הטובה ביותר. מוכנים לפגוש את החבר הכי טוב של האדם?

דילול שיער לכלבים
דילול שיער לכלבים

דילול שיער אצל כלבים יכול להיות מדאיג ומתסכל עבור בעלי חיות מחמד, אך המפתח לטיפול יעיל טמון בזיהוי מוקדם של הבעיה. במאמר זה, נצלול לעומק הגורמים העיקריים לדילול שיער בכלבים, החל משינויים תזונתיים וחוסרים הורמונליים ועד למחלות עור ולחץ סביבתי. בעזרת הבנה מעמיקה של הסיבות השורשיות, נחשוף בפניכם מגוון רחב של אפשרויות טיפול, כולל שינויי תזונה, תוספי מזון חיוניים וטיפוח קבוע של הפרווה. הצטרפו אלינו למסע מרתק בעולם בריאות העור והשיער של חברינו הכלביים, ולמדו כיצד תוכלו להעניק לכלב שלכם את המראה הזוהר והבריא ביותר. בין אם אתם מטפלים בבעיה קיימת או פשוט מחפשים דרכים למנוע את הופעתה, המאמר הזה הוא המדריך המושלם עבורכם.

איך מקלחים גור כלבים - המדריך המפורט
איך מקלחים גור כלבים - המדריך המפורט

גור כלבים חמוד ושובב הוא תענוג צרוף, אבל איך מתמודדים עם האתגר של רחצת הפרווה הרכה והעדינה שלו בפעם הראשונה? האם אתם חוששים מתגובתו למים הזורמים ולשמפו? אל דאגה, המדריך הבא יחשוף בפניכם את כל הטיפים והשלבים החשובים כדי להפוך את חווית הרחצה הראשונה של גור הכלבים שלכם לחיובית ונעימה. גלו איך לבחור את המוצרים המתאימים, ליצור סביבה בטוחה ומרגיעה, ולהרעיף על הגור שלכם המון פינוקים ואהבה לאורך כל הדרך. אז קחו נשימה עמוקה, שאבו קצת השראה והכינו את עצמכם להרפתקת הרחצה הראשונה המשותפת שלכם!

במבה לכלבים? - ספויילר: עדיף בהחלט שלא!
במבה לכלבים? - ספויילר: עדיף בהחלט שלא!

אז מה קורה כשהכלב שלכם מסתכל עליכם בעיניים מתחננות ומבקש במבה? האם אתם נכנעים לפיתוי ומאכילים אותו בחטיף הישראלי האהוב, או שאתם עומדים בפני הלחץ ומסרבים? במאמר הזה, נצלול לעומק הסוגיה ונבדוק את ההשפעות התזונתיות וההשלכות הבריאותיות של מתן במבה לכלבים. נגלה מדוע החטיף הזה, למרות הפופולריות שלו, עלול להזיק לחיית המחמד שלכם בטווח הארוך, ונציע אלטרנטיבות בריאות יותר שיגרמו לזנב שלו לכשכש בשמחה. אז לפני שאתם מושיטים יד אל שקית במבה, כדאי שתקראו את המאמר הזה. בריאות הכלב שלכם תלויה בזה!

דלקת בעין לכלב
דלקת בעין לכלב

דלקת בעיניים היא בעיה נפוצה אצל כלבים שיכולה לגרום לאי נוחות משמעותית ואף לפגוע בראייה שלהם. אבל אל דאגה! במאמר זה, נצלול לעומק הנושא ונספק לכם את כל המידע החיוני כדי לזהות, לטפל ולמנוע דלקות עיניים אצל הכלב שלכם. החל מזיהוי הסימנים המוקדמים, דרך הבנת הגורמים השונים, ועד לטיפים מעשיים לטיפול ביתי ויצירת סביבה בטוחה ובריאה - כל מה שאתם צריכים לדעת נמצא כאן. אז בואו נפקח את העיניים ונלמד איך לשמור על הבריאות והאושר של הכלב שלנו!

לקראת יום העצמאות - האם מותר לכלב לאכול בשר מהמנגל?
לקראת יום העצמאות - האם מותר לכלב לאכול בשר מהמנגל?

לקראת יום העצמאות של ישראל 🇮🇱, הטמפרטורות עולות והמנגלים מוצאים את דרכם אל החצרות והגינות. ריח הבשר הצלוי מדגדג בנחיריים, והכל מביט בכם בעיניים מתחננות, מקווה לקבל חתיכה עסיסית מהסטייק או מהנקניקיות. אבל רגע לפני שאתם נכנעים לפיתוי ומרעיפים עליו מטר של אהבה קולינרית, כדאי שתעצרו ותשאלו את עצמכם - האם מותר לכלב לאכול בשר מהמנגל? התשובה עשויה להפתיע. בואו נצלול אל עולם המנגלים הכלביים ונגלה את הסכנות הבריאותיות שעלולות להסתתר מעבר לפינה הבאה.

האם מותר לכלבים לאכול מלון
האם מותר לכלבים לאכול מלון

אז רציתם לפנק את הכלב שלכם עם פרי קיצי מרענן, אבל לא בטוחים אם מלון זה רעיון טוב? אל דאגה, פינדוג כאן כדי לעזור! במאמר הזה, נצלול לעולם המופלא של האבטיח, הקנטלופ והחברים הטעימים שלהם, ונגלה איך להגיש אותם לכלבים שלכם בצורה בטוחה ובריאה. נדבר על הכמויות המומלצות, חלקי הפרי שכדאי להימנע מהם, וטיפים מיוחדים שיהפכו את החטיף הזה לחוויה בלתי נשכחת עבורם. אז תחזיקו חזק, כי אנחנו יוצאים למסע טעים ומלא הפתעות. מוכנים לגלות את כל מה שרציתם לדעת על מלון ולא העזתם לשאול? בואו נצא לדרך!

איך לגרום לכלב לאהוב אותך - המדריך המלא
איך לגרום לכלב לאהוב אותך - המדריך המלא

כלבים הם יצורים מופלאים, אבל לפעמים קשה לנו להבין אותם ולתקשר איתם בצורה יעילה. אם אתם רוצים ליצור קשר חזק ואוהב עם הכלב שלכם, המאמר הזה בשבילכם! בואו נצלול לעולמם המרתק של הכלבים ונגלה את הסודות שיעזרו לכם לגרום לכלב שלכם לאהוב אתכם בכל ליבו. נלמד כיצד להבין את שפת הגוף שלהם, נחקור דרכים ליצירת קשר דרך משחק ופעילות, ונקבל טיפים לתקשורת יעילה ומשמעותית. בנוסף, נגלה כיצד להעמיק את הקשר הרגשי עם הכלב שלכם דרך בילוי זמן איכות יחד. אז אם אתם מוכנים להפוך את הקשר עם הכלב שלכם למשהו מיוחד ובלתי נשכח, בואו נתחיל את המסע המרגש הזה יחד!