פינדוג

בוקסר , למכירה

כלבי בוקסר הם גזע נאמן וידידותי המהווה חבר משפחתי מצוין. הם ידועים ברמות האנרגיה הגבוהות שלהם ובאינטליגנציה, מה שהופך אותם לקלים לאימון. הבוקסרים ידועים גם באופיים המגן שהופך אותם לכלבי שמירה נהדרים. הם דורשים פעילות גופנית קבועה כדי להישאר בריאים ומאושרים.
  • קוביות
  • רשימה

גור בוקסר בן 6 חודשים גזעי(לא מתועד), משובב, מחוסן, מחונך לצרכים ולכלוב אילוף. ימכר עם כל הציוד הנ...

תכונות בוקסר
גודלבינוני
הסודות לשמירה על מיטת כלב היגיינית
הסודות לשמירה על מיטת כלב היגיינית

מיטה נקייה היא המפתח לכלב בריא ושמח! גלו איך ניקיון קבוע של מיטת הכלב יכול למנוע בעיות עור, אלרגיות וטפילים, ולהעניק לכלב שלכם סביבת שינה היגיינית ונעימה. קבלו טיפים מעשיים לניקיון יומיומי, שבועי ועמוק, והפכו את המיטה של הכלב למקדש מפונק. הצטרפו אלינו למסע אל עבר בריאות ואושר לכלב שלכם!

עיני כלבלב - סוד המבט שממיס את הלב
עיני כלבלב - סוד המבט שממיס את הלב

עיניים של גורים - חלון לנשמתם הטהורה. מבט עמוק לתוך עולמם הרגשי, שפת הגוף המרתקת, וכוחן המניפולטיבי. גלו את המנגנונים הפסיכולוגיים מאחורי המבטים המעוררים אמפתיה, חשיבותה של תקשורת בלתי מילולית, והאבולוציה המרתקת של הקשר בין כלבים לבני אדם. הציצו מעבר למילים ובנו יחסים מלאי הבנה עם הכלב שלכם.

תסמונת ברכיצפלית אצל כלבים
תסמונת ברכיצפלית אצל כלבים

כלבים בעלי פרצוף שטוח, כמו שיצו, בולדוג ופקינז, מתמודדים עם אתגרים ייחודיים בנשימה ובבריאות. מאמר זה חושף את הגורמים לתסמונת ברכיצפלית, השלכותיה על הבריאות, ומספק עצות חיוניות לזיהוי סימני מצוקה ולהתאמת אורח החיים. גלו כיצד תוכלו לדאוג לרווחתם של חברכם הפרוונים המיוחדים ולאפשר להם לנשום בקלות.

האם מותר לכלב לאכול פטריות
האם מותר לכלב לאכול פטריות

פטריות הן תוספת בריאה ומזינה לתפריט של הכלב שלכם, אבל חשוב לדעת איך לתת אותן נכון. במאמר זה, נחקור את היתרונות התזונתיים של פטריות עבור כלבים, נשווה אותן לירקות אחרים, ונדון בסוגים הבטוחים ובשיטות ההכנה המומלצות. גלו איך לשלב פטריות בצורה מאוזנת בתזונה היומית של כלבכם, ולמה חשוב לעקוב אחר תגובות אלרגיות ותופעות לוואי.

האם תירס מזיק לכלבים? כל מה שצריך לדעת
האם תירס מזיק לכלבים? כל מה שצריך לדעת

תירס - ירק צהוב וטעים שמככב על שולחננו, אבל האם הוא מתאים גם לחברינו הכלביים? במאמר זה נצלול לתוך עולם התזונה הכלבית ונגלה את היתרונות הבריאותיים של תירס עבור כלבים, כמו גם את אופן ההכנה הנכון והמינונים המומלצים. בואו נגלה יחד אם תירס יכול להיות תוספת מזינה ובריאה לתפריט היומי של הכלב שלכם!

פריצת דיסק אצל כלבים - סימנים, טיפול ומניעה
פריצת דיסק אצל כלבים - סימנים, טיפול ומניעה

כלבים רבים סובלים מפריצת דיסק, בעיה כואבת שעלולה להשפיע על ניידותם ואיכות חייהם. במאמר זה, נצלול לעומק הגורמים, שיטות האבחון והטיפול בפריצת דיסק בכלבים. נלמד כיצד לזהות סימנים מוקדמים, מתי לפנות לעזרה וטרינרית, ומה כוללים הטיפול והשיקום. בואו נגלה יחד את הצעדים החיוניים להחלמה מלאה ולמניעת הישנות הבעיה אצל הכלבים שלנו.

איך רתמה יכולה לשפר את הקשר עם הכלב שלכם?
איך רתמה יכולה לשפר את הקשר עם הכלב שלכם?

רתמה היא הפתרון המושלם לטיולים נעימים ובטוחים יותר עם הכלב שלכם. במדריך המקיף שלנו, תגלו את הסודות לבחירת הרתמה המתאימה ביותר לפי מזג, גזע ומבנה גוף, איך רתמות נגד משיכה עובדות, טכניקות אילוף יעילות ועוד. הצטרפו אלינו למסע מרתק אל עולם הרתמות ותהפכו את חווית הטיול המשותפת לחיובית ומהנה יותר!

שימוש בבינה מלאכותית לפענוח קולות של כלבים
שימוש בבינה מלאכותית לפענוח קולות של כלבים

הקול של הכלב הוא הרבה יותר ממה שנדמה לנו. טכנולוגיית בינה מלאכותית מתקדמת מסוגלת כעת לפענח את הנביחות ולחשוף עולם שלם של רגשות, צרכים ובעיות בריאותיות אצל חברינו הכי טובים. בעזרת ניתוח מתוחכם של גלי הקול, אנחנו יכולים להבין טוב יותר את הכלבים שלנו ולחזק את הקשר המיוחד איתם. בואו נצלול לעולם מרתק זה!