פינדוג

לברדור רטריבר - כלב חכם וחזק , למכירה

לברדור רטריבר, המכונה בדרך כלל לברדור או פשוט מעבדה, הוא אחד מגזעי הכלבים הפופולריים ביותר בעולם. הם כלבים בגודל בינוני עד גדול. יש להם מבנה מוצק ושרירי עם פרווה קצרה, צפופה ועמידה במים. הגזע מגיע בשלושה צבעים סטנדרטיים: שחור, צהוב וחום. הם בדרך כלל כלבים עדינים, אינטליגנטים וטובי לב.
  • קוביות
  • רשימה

מסמכים בדיקות מעבד בדיקות DNA בדיקות מרפקים 0 ליווי צמוד לאורך כל הדרך קיים אצלנו קו משלוחים של ציוד...

לברדור רטריבר ברמה הכי גבוהה עם כל החיסונים מאולפים לצרכים בחוץ בצבע שחור מיוחד אין רמות כאלה בכל הא...

לברדור רטריבר ברמה הכי גבוהה שיש קווי דם של אלופים הגורים בגיל חודשיים אחרי חיסונים מסודרים וניירת...

למכירה כלבה בצבע חום לבן מסוג לברדור גזעי בת שמונה חודשים מחוסנת נגד כלבת ובתחילת תהליך אילוף . למ...

תכונות לברדור
גודלבינוני

מדוע כלבי לברדור טובים עם ילדים

לכלבי לברדור יש מוניטין בולט כאחד הגזעים הידידותיים ביותר למשפחות, במיוחד עם ילדים. הטמפרמנט החביב שלהם, האנרגיה חסרת הגבולות וההגנה האינסטינקטיבית שלהם הופכים אותם לבחירה הולמת למשפחות עם ילדים.

אופי עדין וסבלני

הלברדורים ידועים בהתנהגותם העדינה והסבלנית. זה הופך אותם למתאימים באופן ייחודי לאנרגיה המשתוללת לעתים קרובות של ילדים. כלבים אלה ניחנים ביכולת להתמודד עם התנהגות שובבה, ולעיתים לא יציבה, המוצגת על ידי ילדים. בין אם זה לסבול משיכות סקרניות של פעוט באוזניו או להיות חבר סבלני במהלך משחק של ילד, הם מפגינים נטייה יוצאת דופן להיות עדינים עם ילדים. גודלם ועוצמתם משולבים עם מודעות מתחשבת, המבטיחה שהם לא יפגעו בחבריהם האנושיים הזעירים.

הגנה כלפי ילדים

תכונה נוספת הראויה לשבח היא ההגנה האינסטינקטיבית שלהם. נאמנותם הבלתי מעורערת משתרעת על כל בני משפחתם, ובמיוחד על ילדים. הם ערניים וקשובים, מה שהופך אותם לאפוטרופוסים מצוינים לילדים. הם ממהרים לחוש בכל סכנה פוטנציאלית, ופועלים באופן מיידי כדי להבטיח את שלום משפחתם. בן לוויתו הנאמן של ילדכם ללברדור יהיה לא רק חבר למשחק אלא גם מגן מסור.

שובבות ואנרגיה

ילדים ולברדורים חולקים מכנה משותף בכל הנוגע לרמות גבוהות של אנרגיה והתלהבות. עם המבנה האתלטי שלהם והאהבה המולדת שלהם למשחק, הם יכולים להתאים לחיוניות של כל ילד. בין אם זה מרדף ידידותי בחצר האחורית, משחק של הבאת בפארק או פשוט השתוללות נלהבת ברחבי הבית, זמן זה תמיד מוכנים לפעילות שובבה כלשהי. האנרגיה והשובבות הזו הופכות אותם לחברים מושכים לילדים.

ההתנהגות הרגועה, הטבע המגונן והאופי האנרגטי שלהם הופכים אותם לבני לוויה מצוינים לילדים. הם יכולים לספק חבר בטוח למשחק, אפוטרופוס, והכי חשוב, חבר אוהב ונאמן. אם אתם שוקלים להכניס כלב למשפחה שלכם, במיוחד כזה שיסתדר נפלא עם ילדיכם, חיפוש לברדור למכירה עשוי להיות הבחירה המושלמת.

טבע אנרגטי ושובב

אחד המאפיינים החביבים ביותר של כלבי לברדור הוא האנרגיה חסרת הגבולות שלהם ואופיים השובב. עם התלהבות נעורים שקשה לעמוד בפניה, כלבים אלה אוהבים לעסוק במגוון עצום של פעילויות. זה מועיל במיוחד למשפחות עם ילדים או אלה שמנהלים אורח חיים פעיל, ומשפר עוד יותר את התאמתם כחיית מחמד משפחתית.

צרכים גבוהים בפעילות גופנית

הם אתלטיים ואנרגטיים מטבעם, ודורשים פעילות גופנית מספקת כדי לשמור עליהם בריאים ומאושרים. דרישות הפעילות הגופנית שלהם מתורגמות לאהבה לטיולים ארוכים, שחייה ועיסוק במשחקי חוץ כמו להביא ופריזבי. פעילות גופנית סדירה מסייעת גם לרסן חלק מבעיות ההתנהגות הנפוצות הקשורות אליהם, כגון לעיסה מוגזמת או חפירה. מומלץ לספק לו לפחות שעה עד שעתיים של פעילות גופנית שלכם בכל יום.

השתתפות פעילה בפעילויות

לא רק שכלבי לברדור זקוקים לפעילות גופנית, הם גם משתוקקים לחברה ולמעורבות. תמיד מוכנים להרפתקה, כלבים אלה יתענגו על ההזדמנות לקחת חלק בפעילויות משפחתיות. טיולים רגליים, שחייה או פשוט משחק בגינה יעסיקו אותם, והם יתענגו על כל רגע שבילו עם משפחתם. רמות האנרגיה המידבקות שלהם והלהט שלהם להצטרף לכל פעילות חושפים את ההתרגשות שלהם לחיים והופכים אותם לנוכחות שמחה בבית.

יכולת ללמוד ולבצע טריקים

כלבים אלוהם לא רק בני לוויה בעלי אנרגיה גבוהה, הם גם לומדים מהר. האינטליגנציה שלהם והיכולת להבין פקודות הופכות אותם לאידיאליים ללמידה וביצוע טריקים. בין אם זה לשחק מת, להתהפך או להביא את העיתון, הלברדורים מצטיינים בללמוד דברים חדשים. תכונה זו לא רק מביאה לטריקים מרשימים, אלא גם משחקת תפקיד משמעותי ביכולת האילוף שלהם.

לסיכום, האישיות האנרגטית והשובבה של כלבי הלברדור הופכת אותם לבחירה מצוינת עבור משפחות המחפשות חיית מחמד פעילה ומרתקת. האנרגיה חסרת הגבולות שלהם וההתלהבות המידבקת שלהם לחיים כרוכים בצורך בפעילות גופנית וגירוי סדירים. עם זאת, זה גם אומר אינסוף רגעים של כיף וצחוק. כאשר הם מעורבים ואהובים, הם יכולים באמת להפוך ללב ולנשמה של כל בית משפחתי.

חיפוש לברדור למכירה

אם אתם שוקלים להוסיף חבר על ארבע למשפחה שלכם, כלב לברדור יכול להיות הבחירה המושלמת. לא רק בשל הטמפרמנט וההתאמה שלהם, הם גם ידידותיים לטבע, קלים לאילוף וידועים בהתנהגותם האנרגטית והשובבה. אבל, כמו הוספת כל בן משפחה למשפחה שלך, חשוב לקחת בחשבון גורמים שונים. אנו מציעים לכם לבדוק גם מודעות של לברדודל למכירה, הכלב הזה פשוט נפלא!

מציאת מגדל בעלי-חיים בעל מוניטין

הימנעו ממיקור הלברדור שלכם מחנות לחיות מחמד, מכיוון שלעתים קרובות הם משיגים כלבים מ"חוות גורים". במקום זאת, חפשו מגדל בעלי-חיים בעל מוניטין המתמחה בלברדור. מגדל בעלי-חיים מקצועי שם בראש סדר העדיפויות את הבריאות והטמפרמנט של הכלבים שהוא מגדל, ויכול לספק ביטחון במונחים של בריאות גנטית, היסטוריית חיסונים ועוד. זה גם מציע את היתרון הכפול של השגת גור מגודל היטב ובריא ולהניא שיטות גידול לא אחראיות.

הערכה ותאימות

לא כל הלברדורים זהים. גורים בודדים בתוך גזע עשויים גם הם להפגין מזג שונה. אינטראקציה עם גור הכלבים במספר ביקורים תיתן לכם תחושה טובה של הטמפרמנט שלו. בדוק אינדיקטורים לבריאות טובה כגון מעילים מבריקים, עיניים צלולות, ערנות כללית ואופי שובב. סוציאליזציה צריכה להיות גם גורם מפתח, כמו לברדור חברותי הוא שמחה לחיות עם וקל לאמן.

מביאים הביתה

בדיוק כפי שהייתם מכינים את ביתכם לתינוק שזה עתה נולד, הכנת הבית לגור חדש היא קריטית. ודאו שיש לכם את כל הדברים החיוניים: מיטה נוחה, קערות אוכל ומים, מזון איכותי לגורים, מגוון צעצועים בטוחים ומעוררים וציוד טיפוח. צרו מרחב בטוח ומוגן בתוך הבית, רצוי עם גישה נוחה לגינה או לאזור שבו הם יכולים לעשות את צרכיהם.

לסיכום, בחירת ברדור דורשת החלטה מושכלת והבנה של המאפיינים והצרכים האופייניים לגזע. עליכם להתכונן לבואו, ולוודא שיש לכם את כל הדרוש להם כדי להתאקלם בנוחות בביתם החדש. תכונותיהם הידידותיות לטבע, ורוחם השובבה והאנרגטית הופכות אותם לבן הלוויה המושלם, והזמן והמאמצים המושקעים בחינוכם יתוגמלו תמיד באהבה ונאמנות ללא תנאי.

יצירת סביבה ביתית מאושרת

יצירת סביבה נוחה ומאושרת עבורו חיונית לאושרו ולרווחתו של הכלב. בין אם אתם בעלים של לברדור בפעם הראשונה או חובב כלבים מנוסה, הבטחת שגשוג הכלב שלך וחיים בריאים צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. הם כלבים חברתיים ואנרגטיים הזקוקים לגירוי פיזי ונפשי כאחד. בחלק זה.

מרחב בטוח ומוגן

ראשית, חיוני לספק לו מרחב בטוח ובטוח. זה יכול להיות אזור ייעודי בסלון שלכם או אזור גינה סגור שבו הם יכולים לשחק ולהתאמן. הם חסונים ואוהבים לחקור, ולכן חשוב להשתמש בשערים או גדרות כדי למנוע מהם להיכנס לאזורים מסוכנים. יתר על כן, זה מועיל להתחיל אימון ארגזים כפי שהוא נותן לו מרחב משלו ומסייע בניהול ההתנהגות שלה.

פעילות גופנית סדירה וגירוי

בהתחשב באופיים האנרגטי והשובב, שנדון קודם לכן, הם דורשים פעילות גופנית עקבית וגירוי מנטלי. טיולים קבועים, ריצה, הפעלות משחק וטיולים לפארק צריכים להיות חלק משגרת הכלב שלכם. כמו כן, גירוי מנטלי יכול להיות מסופק על ידי הצגת צעצועי פאזל או משחקים אינטראקטיביים. אימון יכול גם להציע אתגרים מנטליים, לשפר את היכולת הקוגנטיבית שלו תוך חיזוק הקשר שלך.

קביעת שגרה וגבולות

הם מגיבים היטב למבנה ולשגרה. הרגלים פשוטים כגון להאכיל אותם באותו זמן בכל יום או שיש זמני תנומה ספציפיים יכולים לעזור. חשוב גם להציב גבולות וכללים בשלב מוקדם. אימון הלברדור שלכם להבין מה מותר ומה אסור עוזר להימנע מהתנהגויות לא רצויות. זכרו כי תגמולי הפינוק והחיזוקים החיוביים שלכם.

מלטיפו - השילוב המושלם?
מלטיפו - השילוב המושלם?

האם יש משהו חמוד יותר משילוב בין מלטז לפודל טוי? המלטיפו הינו השילוב המושלם בין מראה הדובון החמוד של הפודל טוי לבין השיער האנטי אלרגני של המלטז. למרות שהם לא 100% אנטי אלרגניים והם אפילו לא רשומים עדיין כגזע רשמי, הוא כבר רכשו פופולריות ברחבי העולם והפכו לסמל סטטוס יוקרתי עם כמה אימוצים מתוקשרים של כוכבי קולנוע וזמרים מפורסמים.

דילול שיער לכלבים
דילול שיער לכלבים

דילול שיער אצל כלבים יכול להיות מדאיג ומתסכל עבור בעלי חיות מחמד, אך המפתח לטיפול יעיל טמון בזיהוי מוקדם של הבעיה. במאמר זה, נצלול לעומק הגורמים העיקריים לדילול שיער בכלבים, החל משינויים תזונתיים וחוסרים הורמונליים ועד למחלות עור ולחץ סביבתי. בעזרת הבנה מעמיקה של הסיבות השורשיות, נחשוף בפניכם מגוון רחב של אפשרויות טיפול, כולל שינויי תזונה, תוספי מזון חיוניים וטיפוח קבוע של הפרווה. הצטרפו אלינו למסע מרתק בעולם בריאות העור והשיער של חברינו הכלביים, ולמדו כיצד תוכלו להעניק לכלב שלכם את המראה הזוהר והבריא ביותר. בין אם אתם מטפלים בבעיה קיימת או פשוט מחפשים דרכים למנוע את הופעתה, המאמר הזה הוא המדריך המושלם עבורכם.

דלקת בעין לכלב
דלקת בעין לכלב

דלקת בעיניים היא בעיה נפוצה אצל כלבים שיכולה לגרום לאי נוחות משמעותית ואף לפגוע בראייה שלהם. אבל אל דאגה! במאמר זה, נצלול לעומק הנושא ונספק לכם את כל המידע החיוני כדי לזהות, לטפל ולמנוע דלקות עיניים אצל הכלב שלכם. החל מזיהוי הסימנים המוקדמים, דרך הבנת הגורמים השונים, ועד לטיפים מעשיים לטיפול ביתי ויצירת סביבה בטוחה ובריאה - כל מה שאתם צריכים לדעת נמצא כאן. אז בואו נפקח את העיניים ונלמד איך לשמור על הבריאות והאושר של הכלב שלנו!

לקראת יום העצמאות - האם מותר לכלב לאכול בשר מהמנגל?
לקראת יום העצמאות - האם מותר לכלב לאכול בשר מהמנגל?

לקראת יום העצמאות של ישראל 🇮🇱, הטמפרטורות עולות והמנגלים מוצאים את דרכם אל החצרות והגינות. ריח הבשר הצלוי מדגדג בנחיריים, והכל מביט בכם בעיניים מתחננות, מקווה לקבל חתיכה עסיסית מהסטייק או מהנקניקיות. אבל רגע לפני שאתם נכנעים לפיתוי ומרעיפים עליו מטר של אהבה קולינרית, כדאי שתעצרו ותשאלו את עצמכם - האם מותר לכלב לאכול בשר מהמנגל? התשובה עשויה להפתיע. בואו נצלול אל עולם המנגלים הכלביים ונגלה את הסכנות הבריאותיות שעלולות להסתתר מעבר לפינה הבאה.

במבה לכלבים? - ספויילר: עדיף בהחלט שלא!
במבה לכלבים? - ספויילר: עדיף בהחלט שלא!

אז מה קורה כשהכלב שלכם מסתכל עליכם בעיניים מתחננות ומבקש במבה? האם אתם נכנעים לפיתוי ומאכילים אותו בחטיף הישראלי האהוב, או שאתם עומדים בפני הלחץ ומסרבים? במאמר הזה, נצלול לעומק הסוגיה ונבדוק את ההשפעות התזונתיות וההשלכות הבריאותיות של מתן במבה לכלבים. נגלה מדוע החטיף הזה, למרות הפופולריות שלו, עלול להזיק לחיית המחמד שלכם בטווח הארוך, ונציע אלטרנטיבות בריאות יותר שיגרמו לזנב שלו לכשכש בשמחה. אז לפני שאתם מושיטים יד אל שקית במבה, כדאי שתקראו את המאמר הזה. בריאות הכלב שלכם תלויה בזה!

האם מותר לכלבים לאכול מלון
האם מותר לכלבים לאכול מלון

אז רציתם לפנק את הכלב שלכם עם פרי קיצי מרענן, אבל לא בטוחים אם מלון זה רעיון טוב? אל דאגה, פינדוג כאן כדי לעזור! במאמר הזה, נצלול לעולם המופלא של האבטיח, הקנטלופ והחברים הטעימים שלהם, ונגלה איך להגיש אותם לכלבים שלכם בצורה בטוחה ובריאה. נדבר על הכמויות המומלצות, חלקי הפרי שכדאי להימנע מהם, וטיפים מיוחדים שיהפכו את החטיף הזה לחוויה בלתי נשכחת עבורם. אז תחזיקו חזק, כי אנחנו יוצאים למסע טעים ומלא הפתעות. מוכנים לגלות את כל מה שרציתם לדעת על מלון ולא העזתם לשאול? בואו נצא לדרך!

בולדוג צרפתי
בולדוג צרפתי

בולדוג צרפתי - כלב קטן עם אישיות ענקית! מי לא מכיר את הפרצוף המקומט והאוזניים הגדולות האלה שגונבות את ההצגה בכל פעם מחדש? אם אתם מתלבטים לגבי גזע כלבים חדש לאמץ, כדאי שתכירו מקרוב את הבולדוג הצרפתי. עם ההיסטוריה המרתקת שלו, המראה הייחודי והאופי החברותי, הוא יכול להיות בן הלוויה מושלם למשפחה שלכם. בואו נצלול פנימה ונגלה מה הופך את הבולדוג הצרפתי לכל כך מיוחד, ואיך תוכלו לדאוג לו בצורה הטובה ביותר. מוכנים לפגוש את החבר הכי טוב של האדם?

דלקת אוזניים לכלב - תרופות טבעיות
דלקת אוזניים לכלב - תרופות טבעיות

דלקת אוזניים היא אחת הבעיות הנפוצות ביותר אצל כלבים, והיא יכולה לגרום לאי נוחות, כאב ואף נזק בלתי הפיך אם לא מטפלים בה כראוי. אבל אל דאגה! במאמר זה, נצלול לעומק הסיבות, התסמינים והטיפולים לדלקות אוזניים, כולל תרופות טבעיות בטוחות שיכולות להקל על התסמינים לצד הטיפול הווטרינרי. בין אם אתם בעלים של כלב עם אוזניים רגישות או סתם רוצים להיות מוכנים לכל מצב, המאמר הזה הוא בשבילכם. אז בואו נתחיל את המסע שלנו אל עולם הבריאות של אוזני הכלב!