פינדוג

כלב פודל טוי, פודל ננסי, עם תעודות 🐩

כלבי פודל 🐩 הם כלבים חכמים ואסתטיים שיוצאים בגדלים שונים - פודל טוי (3 ק"ג), פודל ננסי (5 ק"ג), פודל בינוני (10 ק"ג) ופודל גדול (23 ק"ג). מקורם בצרפת ובגרמניה והם נחשבים לאחד הכלבים החכמים ביותר בעולם.
  • קוביות
  • רשימה

פודל טוי🥰 רמה בין לאומית ימכרו אך ורק לבית חם פרטים נוספים בנייד 0509955893

גורי פודל טוי ננסי ברמה הכי גבוהה שיש גיל חודשיים אחרי חיסון ראשון ותילוע בדיקת ווטרינר מוסמך הכל פי...

גורי פודל טוי מושלמים עם חיסונים וכל מה שצריך אפשר לשלם בתשלומים טובים עם ילדים לפרטים בוואטספ : 0...

הכי קטן שיש דוגמנים קטנים, ינתן עם ציוד ממקום מסודר

גורים מדהימים TEKAP 🔥🐾 אפשר לשלם באשראי עד 36 תשלומים 💵💯 מיני מיני אמא אבא מדהימים ונדירים ( ...

אצלנו בממלכה אפשר לשלם באשראי עד 36 תשלומים אחרי חיסונים מוכנים , ינתן עם תעודת אחריות , אחרי בדיק...

גורי פודל טיקאפ מעולים עם משפחות עם ילדים

דוגמנים קטנים, אחרי חיסונים מוכנים לביתם החדש לפרטים 054-335-1846✅

גורים מדהימים ננסי קטן קטן .💯🐾🥰 רק אצלנו אפשר לשלם עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי 💳☎️😉 אמא אבא מדהימי...

פודל טוי אדומים ברמה גבוהה לפרטים בפרטי

גורים מדהימים TEKAP 🔥🐾 אפשר לשלם באשראי עד 36 תשלומים 💵💯 מיני מיני אמא אבא מדהימים ונדירים ( ...

פודל טיקאפ רמה הכי טובה שיש האמא 3 קג האבא 2 קג ממש קטנים עם חיסונים

פודל ננסי ברמה גבוה מאוד לאוהבי איכות ויופי אפשר לשלם באשראי אין בעיה כלל מגיע עם ציוד לפרטים רק ב...

אדום אש צבע הכי יוקרתי שיש נשארו גורים בודדים מהרו לשריין בוואטספ

גורים של פודל טוי עם תעודות וניירת הכל מסודר לאחר חיסון ובדיקה מתאימים בעיקר עם ילדים מומלץ

פודל ננסי אדום מגיע עד 35 סמ לאחר חיסונים ובדיקה פיזיולוגית לשלוח רק וואטספ

לאוהבי איכות רמה מטורפתת!! אמא אבא מדהימים ונדירים ( בין הבודדים בארץ). הורים אלופי תערוכות .✅ ...

דוגמני טוי רק אצלנו אפשר לשלם עד 36 תשלומים בכרטיס ולרכוש ציוד במחירי עלות

פשוט וואוו רמה בין לאומית של גורים מהתצוגות הטובות בעולם אדום הכי חזק שיש כרגע זמין מהרו

טוי ננסי האבא טוי והאמא ננסית המלטה ביתית ההורים עם תעודות המחיר 8500 לזכר ונקבה אוכל במתנה שלחו ו...

לא למחפשי מציאות פודל ננסי צבע קרם אפרסק מלאי אהבה מיוחדים במינם לפרטים בפרטי או בהודעה

ננסי פודל ננסי הגזע המבוקש והרגוע שיש כלב נבון ונאמן יש גם זכרים וגם נקבות הכל עם תעודות מסודר

גורים של פודל ננסי מדהימים וחכמים כל כך שאין לתאר מומלץ לילדים עם בעיות ולהורים חולי ניקיון אפש...

מתיקות ענקית של גורי פודל ננסי יפים כל כך הגזע המבוקש בישראל ! אחרי חיסון תילוע ובדיקה פיזיולוגית ל...

פודל טיקאפ הכי יפים שיש המלטה ביתית יש כרגע 2 זכרים ו2 נקבות

יצור קטן של אהבה פשושים קטנים 🥰🐾 עם תעודות ,אחרי חיסונים , בדיקה וטרינרית מקיפה ותעודת אחריות לגור (...

פודלים מהסרטייים🐻🥰🐾 לפרטים נוספים 054-827-8803✅🐾

פודל גור אדום עמוק מוכן עכשיו חמוד פלאפי הגור נבדק על ידי וטרינר, תולעים, שבב מיקרו, זריקה ראשונה ו...

תכונות פודל
גודלקטן
גובה25-28 ס"מ
משקל3 ק"ג
תוחלת חיים10–18 שנים

מזג

חשיפת קסמו של פודל טוי מתחילה בהבנת הטמפרמנט הייחודי שלהם. גזע זה, שנולד עם אינטליגנציה גבוהה, הוא יותר ממה שנראה לעין. גזע זה, הנערצים בזכות אופיים השובב אך האינטואיטיבי, תמיד שומרים על בעליהם על קצות אצבעותיהם עם מפגן החיבה האנרגטי שלהם.

אינטליגנציה ויכולת אימון

הם ידועים מאוד בחכמה החדה שלהם. אינטליגנציה מולדת זו הופכת אותם למאומנים בקלות, מסוגלים ללמוד ולבצע פקודות מורכבות. גזע זה מתבגר עם תחושת סקרנות המניעה אותם לחקור את סביבתם.

התנהגות חברתית וידידותיות

מאחורי המראה המעודן שלהם מסתתר מזג ידידותי ושיתופי. פודל טוי מתערבבים ללא מאמץ עם אנשים ולעתים קרובות מסבירי פנים כלפי בעלי חיים אחרים. עם זאת, סוציאליזציה מוקדמת היא המפתח לטיפוח התנהגות חברתית זו.

אתגרים התנהגותיים פוטנציאליים

בעוד שהם בדרך כלל מתנהגים היטב, הם עשויים להציג כמה אתגרים התנהגותיים אם לא מקבלים את הטיפול וההכשרה המתאימים. פינוק רב מדי או חוסר גירוי מנטלי יכולים להוביל להתנהגויות בעייתיות כמו נביחות מוגזמות, חרדת נטישה או אפילו תוקפנות. ניתן להתמודד עם נושאים אלה ביעילות עם הכשרה והבנה מתאימים.

הבנת הטמפרמנט שלהם עוזרת לבסס קשר חזק בינם לבין בעליהם. אופיים התוסס ומלא החיבה, בשילוב עם האינטליגנציה הגבוהה שלהם, הופכים אותם לבחירה מצוינת עבור כל מי שמוכן להשקיע זמן ואהבה. עם זאת, ההיבטים ההתנהגותיים שלהם זקוקים לתשומת לב שווה כדי להבטיח התפתחות אישיות מעוגלת היטב.

טיפוח

הכנסת פודל טוי לחייכם דומה להזמנת חבר חדש למשפחתכם. לכל יצור תכונות אישיות ייחודיות משלו שיש לטפח ולפתח בסביבה תומכת. כבעלים, תפקידנו חורג מעבר לטיפול גרידא; עלינו להבין שטיפוחו כרוך בשיפור התכונות הטבועות בהם ולגרום להם להרגיש אהובים ובטוחים בכל עת.

הבנת התפתחות האישיות

ראשית, הם התברכו ברמה גבוהה של אינטליגנציה ומזג תוסס, תכונות הדורשות גירוי רב. לכן, כחלק מתהליך הטיפוח שלהם, היכרות עם מגוון חוויות, בין אם זה סביבות חדשות או אנשים מובחנים, היא חיונית כדי להרחיב את נקודות המבט שלהם ולפתח אישיות מעוגלת היטב.

יצירת סביבה בטוחה ומעוררת

סביבה פנימית בטוחה ועשירה בגירויים שונים, עם שפע של גישה לחללים חיצוניים, מאפשרת להם לחקור תוך תחושת ביטחון. זה חיוני להתפתחות הנפשית של פודל קטן. יחד עם זאת, יש לנקוט אמצעי הגנה נאותים כדי למנוע תקלות אפשריות, במיוחד כאשר הם יצורים קטנים ועדינים כל כך.

ביסוס אימונים ושגרה עקביים

אימון עקבי הוא היבט חיוני נוסף בעת טיפוחם. יצירת שגרה צפויה יכולה לעזור להם להבין את הציפיות, ולהבטיח שהתנהגותם תואמת את קצב משק הבית. זה בדרך כלל מקיף כל דבר, החל מזמוני ארוחות, לוחות זמנים של אימונים, תקופות משחק ושגרות שינה. עקביות מעניקה תחושת ביטחון ומטפחת את התפתחותם הבריאה.

מתן תזונה נכונה ופעילות גופנית נכונה

תזונה נכונה קשורה ישירות לבריאות הכללית ולרווחה הכללית שלהם. בהיותם כלבים קטנים אך אנרגטיים, תזונה מזינה מאוד עשירה בחלבון היא חובה. זכרו, כל גרם וקלוריות נחשבים לכושר שלהם. יחד עם זאת, פעילות גופנית מספקת - פיזית ונפשית - חיונית להתפתחותם הכוללת.

דרישות טיפוח ותחזוקה

כלב פודל ידוע לשמצה בצרכי הטיפוח המורכבים שלו. סירוק קבוע נדרש כדי למנוע קשרים, בנוסף לטיפולי טיפוח מקצועיים תכופים. יתר על כן, טיפולי שיניים סדירים חיוניים בשל נטייתם לבעיות שיניים.

טיפוח פודל מיניאטורי הוא לא פחות מחוויה מעשירה. עם סבלנות, עקביות והבנה חומלת, הם יכולים לגדול לכלבים מותאמים היטב ומאושרים שמאירים את חייהם של הסובבים אותם בדינמיות ובקסם שלהם.

מדריך לשמירה על בריאותם

שמירה על חיוניותו ורווחתו היא אחריות המשתרעת מעבר לאהבה וחיבה גרידא. עם תוחלת חיים של 10 עד 18 שנים, הם מחויבות לטווח ארוך, וגודלם הקטן לא בהכרח אומר שהטיפול והתחזוקה הבריאותיים שלהם פחות תובעניים.

הבנת בעיות בריאות נפוצות

כמו כל הגזעים, הם רגישים לבעיות בריאותיות ספציפיות. הבנת חששות נפוצים אלה יכולה לעזור לבעלים להפחית את הסיכון באופן יזום. גזע זה יכולים לחוות מגוון מחלות, כולל דיספלסיה של מפרק הירך, ניוון רשתית מתקדם ולוקסציה פטלרית. יתר על כן, הם יכולים גם להיות רגישים למחלות עור, ואפילפסיה. נקודות בעייתיות בריאותיות אלה, למרות שאינן בלעדיות, מתועדות היטב בתוך הגזע.

יישום מניעה

מניעה היא תמיד צורת הפעולה הטובה ביותר כשמדובר בשמירה על בריאות חיית המחמד שלך. זה כולל הכל, החל מהבטחת תזונה בריאה, הקפדה על לוח זמנים קבוע של חיסונים ואפילו היגיינת שיניים. סירוק קבוע של שיערו המתולתל מונע הזדווגות, זיהומים חיידקיים ואי נוחות; בעוד ניקוי שיניים קבוע למנוע מחלות חניכיים ועששת. בדיקות סדירות עם וטרינר מהימן יכולות להבטיח מניעה וטיפול בזמן.

מתן תזונה נכונה והידרציה נכונה

כמו אלמנטים אחרים של שמירה על הבריאות, גם הדרישות התזונתיות שלו הן שונות. כלבים אלה זקוקים למזון שתוכנן במיוחד עבור גזעים קטנים, עם איזון נכון של חומרים מזינים. תזונה נכונה, בשילוב עם הידרציה מספקת, חיונית להבטחת בריאות ומרץ מיטביים.

פעילות גופנית סדירה וגירוי מנטלי

למרות גודלו הקטן, כלב פודל זקוק לפעילות גופנית סדירה כדי לשמור על בריאות גופנית אופטימלית ולהוציא אנרגיה. זה יכול לכלול טיולים יומיים, להביא משחקים בחצר, או להשתולל תחת פיקוח בפארק הכלבים המקומי. לא פחות חשוב הוא הגירוי הנפשי שלהם. משחקי פאזל, אימונים ומשחקים אינטראקטיביים יכולים לתרום באופן משמעותי לבריאות הנפשית ולרווחה של כלבים אינטליגנטיים אלה.

טיפול וטרינרי שגרתי

טיפול וטרינרי שגרתי הוא חיוני לאבחון וטיפול בזמן בכל בעיה בריאותית פוטנציאלית. מומלץ לבקר אצל הווטרינר לבדיקה יסודית לפחות פעם בשנה. חיסונים שנתיים, טיפולים קבועים נגד פרעושים וקרציות וניקוי שיניים דו-שנתי הם היבטים חשובים בטיפול וטרינרי מונע. עם זאת, אם אתם מבחינים בתסמינים לא נעימים או בשינויים בהתנהגות, פנו מיד לווטרינר.

פודל קטן הוא בן לוויה מסקרן אם הוא מתוחזק בחריצות ובמומחיות נאותה. צרור השמחה הקטן מביא אושר ללא גבולות ואווירה אנרגטית לכל בית. אימוץ החששות הבריאותיים והבטחת פעולה בזמן יכולים לשפר את איכות החיים של היצור הקטנן והיפה האלה.

פודל ננסי / פודל מיניאטורי / כלב טוי

פודל ננסי הוא כלב מענג ואלגנטי הידוע בגזרה ובקסמו. עם הפרווה הייחודית והמסוגננת שלו, גזע זה בולט בקהל. לפודל ננסי יש פרווה מתולתלת והיפואלרגנית מיוחדת הדורשת טיפוח קבוע כדי לשמור על יופיה. הפרווה שלהם מגיעה במגוון צבעים, כולל פודל לבן, פודל שחור, פודל חום, אדום ומשמש, מה שמאפשר לבעלים לבחור את זה המתאים ביותר לטעמם.

בנוסף למראה המדהים שלהם, פודל ננסי ידועים באינטליגנציה וביכולת האימון שלהם. הם לומדים מהר ומצטיינים באימוני צייתנות וספורט כלבים שונים. גזע זה ידוע בלהיטותו לרצות את בעליו ומתאים מאוד לסביבות חיים שונות. למרות המראה המפואר שלהם, הם ידועים גם באופיים הידידותי והחברותי. הם בדרך כלל נהדרים עם ילדים וחיות מחמד אחרות, מה שהופך אותם לבחירה אידיאלית עבור משפחות. בסך הכל, פודל מיניאטורי / כלב טוי הוא בן לוויה מקסים ורב-תכליתי שמביא שמחה ואלגנטיות לכל בית.

טכניקות אימון

אילופם, למרות שהוא קל יחסית לגזעים אחרים בשל אופיים האינטליגנטי והלהוט לרצות, היא משימה עדינה הדורשת עקביות ותזמון טוב. הצלחת הכשרתם תלויה באופן משמעותי ביישום חיזוקים חיוביים, סבלנות והבנת תכונות הטמפרמנט הייחודיות שלהם.

חשיבות ההכשרה המוקדמת והסוציאליזציה

אימון מוקדם צריך להתחיל ברגע שהם מחוסנים באופן אמין, בסביבות גיל ארבעה חודשים. ההתנסויות המוקדמות של הכלב משחקות תפקיד מכריע בהגדרת התנהגותו העתידית. הבעלים צריכים לחשוף את הגור למגוון רעשים, אנשים, בעלי חיים ומצבים כדי לפתח כלב בוגר מאוזן ובטוח בעצמו.

חיזוק חיובי ואימון מבוסס תגמולים

הם מגיבים בצורה הטובה ביותר לשיטות אימון לחיזוקים חיוביים, הכוללות תגמול התנהגות רצויה. הצעת פרס יוצרת חוויה נעימה עבור הכלב, אשר מעודדת אותו לשכפל את ההתנהגות. התגמולים יכולים ללבוש צורה של שבחים, טוי אהוב או פינוק טעים. מחקרים מצביעים על כך שכלבים שאומנו בשיטות מבוססות תגמול מפגינים רמות גבוהות יותר של ציות ופחות בעיות התנהגות.

התמודדות עם אתגרים התנהגותיים ושינוי הרגלים לא רצויים

למרות הטמפרמנט המקסים שלהם, הם עשויים להפגין כמה התנהגויות בעייתיות, כמו נביחות מוגזמות או קפיצה על האורחים. במקרים כאלה, הבעלים לא צריך להעניש את הכלב. במקום זאת, עליהם להתעלם מההתנהגות עד שהכלב נרגע ולאחר מכן מתגמל אותו על שמירה על רוגע ושקט. התעלמות עקבית מהתנהגות לא רצויה ומתגמלת התנהגות רצויה יכולה לעזור לשנות הרגלים כאלה.

אימון מתמשך וגירוי מנטלי

המשך האימונים והגירוי המנטלי נשארים חיוניים גם לאחר שהוא שולט בפקודות בסיסיות. טריקים, פעילויות וחידות חדשות יכולים לאתגר את מוחו של הכלב, לחדד את כישוריו ולשמור על העניין שלו. יתר על כן, זה יכול לעזור לתעל את האנרגיה שלהם באופן חיובי ולמנוע התנהגות הרסנית שעלולה לנבוע משעמום.

אילוף פודל טוי ננסי / כלב טוי לא רק מטפח צייתנות. במקום זאת, היא בונה קשר חזק יותר בין חיית המחמד לבעלים, משפרת את בטיחות הכלב ומשפיעה על התנהגותו הכוללת. האילוף מבוסס התגמול לא רק משפר את איכות החיים של הכלב, אלא מבטיח בעלות מרתקת ומספקת על חיית מחמד גם עבור האדם.

פודל טוי וילדים

פודל קטן ידוע כאחת מחיות המחמד המשפחתיות הטובות ביותר, המעשירים את חייהם של ילדים עם אופיים השובב ומלא החיבה. גודלם הקטן ואופיים הידידותי הופכים אותם לבני לוויה מתאימים לצעירים סקרנים, ומטפחים בהם לא רק חברות אלא גם תחושת אחריות.

כבני לוויה משפחתיים

כדי להבין את קשר החיבה בין ילדים לפודלי טוי, חשוב להכיר את טבעם של כלבים חביבים אלה. הם נהנים להיכלל בפעילויות משפחתיות ושואבים נוחות, ביטחון ואושר מהיותם חלק מסביבה מטפחת ומטפחת.

היתרונות של חברות פודל טוי לילדים

פודל טוי כחיית מחמד יכול להקנות לילדים שיעורי חיים יקרי ערך. היא מלמדת אותם על חמלה, אמפתיה ואחריות תוך הפחתת מתח וטיפוח התפתחותם החברתית והרגשית. בנוסף, האינטראקציה הידידותית בין הילד לבין פודל הטוי מקדמת פעילות גופנית, אשר מועילה לרווחה הכללית.

ללמד ילדים אינטראקציה נכונה וטיפול

בעוד שיש להם בדרך כלל מזג טוב, חיוני ללמד ילדים לתקשר בבטחה עם חיית המחמד. השיעורים צריכים לכלול טיפול עדין בכלב, זיהוי הבעות פניו והבנה מתי הכלב זקוק למרחב. כחלק מעקומת למידה זו, ילדים גם מגלים כיצד להגיב לצרכי חיית המחמד ולתרום לרווחתה, כגון האכלתה בלוח הזמנים, כפי שנדון בסעיף 'מתן תזונה נכונה והידרציה'.

פיקוח והבטחת בטיחות

השגחת מבוגר נחוצה כאשר ילדים מתקשרים עמם, במיוחד בימים הראשונים של היכרותם. זה מבטיח כי לא הילד ולא הכלב שנפגע בטעות. גם כאשר הילד גדל בהיכרות ובביטחון עם חיית המחמד, מומלץ להשגיח באופן שוטף כדי לשמור על הבטיחות.

טיפוח חברויות לכל החיים

טיפוח קשר חזק ומכבד בין פודל ננסי לילד יכול להיות בעל יתרונות ארוכי טווח. חברות זו מתפתחת לעתים קרובות לחברות לכל החיים המשתרעת על פני ילדות, גיל ההתבגרות ומעבר לכך. מערכת יחסים ייחודית זו בין חיית מחמד לילד היא השקעה משתלמת, המעניקה בחזרה פי כמה במונחים של אהבה, צחוק ושיעורים לחיים.