פינדוג

גורי פומרניין למכירה - פומרניין דובי הכי חמוד שיש 😍😍

כלבי הפומרניאן (פומרניין) הם כלבים קטנים ומקסימים, המתאפיינים בתסרוקת עבה ופרווה ארוכה. מקורם בגרמניה ומתאימים לבעלים שמחפשים כלבים חברותיים ומאומנים להגן על בעליהם. הם חברותיים ואוהבים את האנשים, ומסתדרים באופן טוב עם ילדים וחיות מחמד אחרות
 • קוביות
 • רשימה

הגורים שכבשו את אירופה הגיעו לישראל הגעתם למקום הכי חזק בישראל !! אפשר לשלם באשראי עד 36 תשלומים אמא...

גורי פומרניין דובי יפייפים בגיל חודשיים אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ווטרינר קווי דם של תערוכות י...

פומרניין טדי בר רמה הכי גבוה בישראל ! רק רצלנו תקבלו אחריות רפואית ל30 ימים ובדיקות מקיפות אצלנו בח...

גורי פומרניין יפים יפים, חשוב מאוד להקפיד על כך ולקנות כמה שיותר גדול בגיל לוודאות את הפרצוף האמיתי ...

גורי פומרניאן מיוחדים טדי בר מוכנים לביתם החדש חייגו ורכשו עבורכם גור דובי מושלם

גורי פומרניין מיוחדים ימכרו אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ווטרינר חייגו ורכשו עבורכם גור מושלם

גורי פומרניאן טדי בר לבנים שלג רמה הכי גבוהה בארץ היפואלרגניים 100% לא כמו כל אלה שמפרסמים מלטיפו קו...

גורי פומרניאן טדי בר לבנים שלג רמה הכי גבוהה בארץ היפואלרגניים 100% לא כמו כל אלה שמפרסמים מלטיפו קו...

גור פומרניאן מעלף עם תעודת אילן יוחסין של ההתאחדות לכלבנות .

גורה מהממת בת 10 שבועות אחרי חיסון ראשון ותילוע לבית חם

פומרניין שפיץ גרמני גזעי כלב מהמם בטירוף בן 4 וחצי חודשים אחרי כל החיסונים יש לו שבב אנרגטי בטירוף ...

תכונות פומרניאן
גודלננסי
גובה22 ס"מ
משקל2-3.5 ק"ג
תוחלת חיים12-16 שנים
באנגליתPomeranian
ברוסיתПомеранский шпиц

היכרות עם הפומרניין

מקורות והיסטוריה - מפומרניה לחביבי המלכים

ייחוסו המכובד של הפומרניין מקורו מפומרניה, שם זכה לתהילה ככלב שמירה ערני, ובהמשך תפס את ליבם של בתי המלוכה הודות לאופיו הנדיב. כחבר במשפחת ה"שפיצים" (מכונה גם פומרניין שפיץ), הם תמיד בלטו באומץ ליבם חרף ממדיהם הזעירים. דמויות כמו המלכה ויקטוריה, שהתאהבה בפומרניינים קטנים במיוחד, תרמו רבות לפופולריות הגזע.

מקורם בכלבים גדולים בהרבה, אך הודות לברירה מושכלת הם הפכו עם השנים לסמל של עידון והינם בין חיות המחמד האהובות ביותר. מסע מופלא של התפתחות אשר הקנה להם מקום של כבוד בליבותינו. רבים מעריצים את הניצוץ המיוחד והאנרגיה הבלתי נדלית המאפיינים את הפומרניין.

מראה וחזות - ענקים בגוף קטן

המראה המרשים של הפומרניין מציג פרווה כפולה שופעת ו"שועלית" במגוון צבעים מכתום זוהר ועד שחור עמוק. למרות גובהם הצנוע של כ-20 ס"מ ומשקלם הנע בין קילו ל-3, הם מקרינים נוכחות מרשימה בעיניים נבונות ומבט חד. רבים מתארים את ממדיהם כ-"גדול בקטן", כלבון עם אופי של ממש.

חרף גודלם המזערי, אישיותם קורנת בעוצמה ואינטליגנציה. מעריציהם שבויים בקסם השובבות והרוך שלהם, ההופך אותם לבני לוויה נפלאים למשפחה. בתערובת מנצחת של חוכמה, אהבה וקסם אישי הם תופסים את תשומת הלב בכל מקום אליו מגיעים.

תכונות אופי - שובבים אך נאמנים

זן כלבים זה ידוע באופיו הדינמי והנוצץ, משלב תבונה עם חוש הומור משובב. הם זקוקים לאילוף עקבי וסבלני, אך מתגמלים בהתנהגות למופת ובנאמנות אין קץ. יחסם כלפי זרים מעט חשדני, ובזכות היותם שומרים מעולים הם "מצפצפים" בהתלהבות על כל אורח. עם זאת, סוציאליזציה נכונה חושפת מזג שובה לב וחביב במיוחד, כך שקשה שלא להתאהב בהם. הקשר בין בעליהם לפומרניין הינו מיוחד ועמוק, לרוב מתקיים דווקא עם בן המשפחה שמטפל בהם יותר, והם מהווים נדבך מרכזי בשגרה ובאורח החיים של הבית.

בחינת סוגים שונים כולל טוי ו-פומרניינים ננסיים

הבדלים בין סוגים - מגוון רחב של אפשרויות

עולם הפומרניינים מכיל קשת רחבה של גדלים וצורות, כשהפופולריים ביותר הם פומרניין דובי ננסי והטוי. פומרניינים מסוג טוי נוטים להיות קטנים יותר, תוך שמירה על סטנדרטים מתאימים של הגזע במסגרת טווחי המשקל. למעשה, הם נראים כגרסאות מוקטנות עוד יותר של הכלב האהוב.

פומרניינים ננסיים, המכונים לעתים פומרניין טדי בר, פומרניין דובי לבן או פומרניין ננסי לבן, זוכים להערכה על גודלם אך מחייבים תשומת לב מיוחדת. לעתים קרובות, החתירה לזעירות קיצונית עלולה להוביל להתעללות או סיכונים בריאותיים - שיקול חשוב בבחירת חבר פרוותי. עם המידע והגישה הנכונים, כל אחד יכול למצוא את השותף המושלם.

חסרונות של פומרניינים זעירים - סיכונים וצרכים מיוחדים

על אף קסמם האדיר, כלבים זעירים אלה מועדים לפגיעות ולבעיות בריאותיות כמו היפוגליקמיה בשל גודלם המוגבל. בעלות אחראית מחייבת טיפול זהיר ומעקב קפדני. ברם, המראה המקסים והיכולת להשתלב במגורים קומפקטיים מהווים יתרונות בולטים.

פומרניינים ננסיים משגשגים בסביבת דירות או בתים עם שטח מצומצם, מתמזגים בקלות כ"חיות מחמד של חיק" ומספקים חברה מעולה תוך הנאה מקרבה לבני אדם. עם גישה מושכלת והקפדה על צרכיהם, הם בהחלט בחירה נפלאה.

שיקולים ברכישת פומרניין - המפתח לשותפות מוצלחת

ההחלטה להתחיל בחיפושים אחר פומרניין דובי ננסי למכירה, מחייבת תחקיר מדוקדק, במיוחד כשמדובר במציאת גורים בריאים מגורמים אמינים. צבעים ייחודיים כמו לבנדר נחשקים במיוחד ועשויים להצריך השקעה נכבדת יותר. העדפת איכות הרבייה והאישיות הספציפית של הכלב היא הבסיס לבחירה מתאימה.

גישה מיודעת ומצפונית מחייבת חקירת רקע גנטי ובריאות כללית, כדי לוודא שבן המשפחה החדש יהיה התאמה מושלמת מכל בחינה. המסע לאיתור הכלב האולטימטיבי דורש סבלנות וקפדנות, אך מניב פירות מתוקים של קשר ייחודי ועמוק.

טיפים לבחירת הפומרניין המתאים וטיפול לאחר הרכישה

מדריך לבחירת פומרניין בריא - היכן ומה לבדוק?

איתור פומרניין איכותי ובריא בישראל מתחיל במתחמי גידול מוערכים, המתמקדים ברווחת בעלי החיים מעל לרווח כלכלי. ביקור במקום יאפשר לפגוש את השגר וההורים, לצד סקירת אישורים רפואיים התומכים בבחירה מושכלת. העדפה לכלב אשר גודל בצורה אתית מבטיחה שותף לחיים בעל מאפיינים תקינים של הגזע.

צוות האתר ישמח לסייע ולהדריך בתהליך איתור הגור המתאים, תוך בחינת הצרכים הספציפיים ואורח החיים של כל מאמץ. הניסיון והמומחיות שלנו הם המפתח להתאמה מוצלחת בין כלב לבעלים, כדי להבטיח מערכת יחסים מספקת ומלאת אהבה לשני הצדדים.

הכנת הבית לגור חדש - יצירת סביבה בטוחה ונעימה

קבלת הפנים לפומרניין צעיר כוללת הקמת מתחם מאובטח עם תא נוח, מיטה נעימה וקערות נגישות למזון ומים. גידור האזורים למניעת סכנות פוטנציאליות והקצאת פינה שקטה מחזקים את תחושת הביטחון של הגור. בניית שגרה עקבית של ארוחות, משחק ויציאות לשירותים מסייעת באילוף ובהסתגלות של הכלב. מומלץ לרכוש צעצועים מגרים מנטלית, חטיפים בריאים וציוד בסיסי כמו קולר ורצועה איכותיים. חפצים מוכרים מהמתחם בו גדל הגור, כגון שמיכה עם ריח אמו ואחיו, יכולים להקל על המעבר ולהעניק נחמה בימים הראשונים בבית החדש.

מתווה לטיפוח ושמירה על הרגלי טיפוח - החשיבות שבשגרת יופי

גידול גור פומרניאן, במדינה כמו ישראל, דורש מחויבות לשגרת טיפוח קבועה לשמירה על פרוותם המהודרת, תוך מתן מענה על צרכיהם התזונתיים כדי לתמוך באופיים האנרגטי. קביעת זמן איכות יומי לפעילות גופנית ואתגור שכלי הכרחית לרווחתם. ההשקעה באילוף מוקדם וביקורים שגרתיים אצל הווטרינר הם אבני דרך משמעותיים. חיברות מהווה נדבך מהותי בעיצוב ביטחונו וחברותו של הפומרניין, באמצעות חשיפה מעודדת למגוון סביבות, אנשים וחיות אחרות. בכישרון ובסבלנות, כל בעלים יכול לטפח שותף קסום המשלב יופי, אינטליגנציה ומסירות אין קץ - המאפיינים המרכזיים שהפכו את הפומרניינים לאהובים כל כך.

מחיר פומרניין למכירה

גזע הפומרניאן הוא גזע פופולרי הידוע בנועזותו, יופיו ואופיו החיבה. הוא נרכש כגור או מאומץ ככלב בוגר, כל אחד עם עלויות משתנות. אבל כמה אפשר לצפות לשלם עבור פומרניין?

גורמים המשפיעים על מחיר כלב פומרניין

מספר גורמים יכולים להשפיע על המחיר. השושלת ואילן היוחסין של הכלב משפיעים באופן משמעותי על המחיר. לדוגמה, אם הגור הוא מהורים איכותיים או בעל שושלת איכותית, המחיר עשוי לנוע בין 3,500 ל-8,000 שקלים - הכל תלוי ב-סוגי פומרניין. לעומת זאת, פומרניין ללא ייחוס מתומחר בדרך כלל נמוך יותר, בין 1,200 ל-2,500 שקלים.

עלות החזקת פומרניין

מעבר למחיר הקנייה הראשוני, הבעלים הפוטנציאליים של גור פומרניין צריכים לקחת בחשבון את עלות ההחזקה. זה כולל הוצאות על מזון, טיפוח, בריאות וצרכים אחרים. הם זקוקים למזון איכותי לכלבים ולבדיקות תקופתיות אצל הווטרינר, שעלותן עשויה לנוע בין 250 ל-500 שקלים בשנה. הטיפוח חיוני לגזע זה, בגלל שהפרווה הכפולה העבה שלו ויכול לעלות 100 עד 200 ש"ח לכל מפגשי טיפוח.

כמו כן, יצורים מענגים אלה עשויים להזדקק לקורסי הכשרה וסוציאליזציה ספציפיים שיכולים להוסיף להוצאה הכוללת. לכן, בעלים פוטנציאליים חייבים לקחת בחשבון הן את העלויות הראשוניות והן את העלויות המתמשכות הקשורות לגזע חמוד ונהדר זה.

הבנת העלויות הכרוכות בבעלות על פומרניין ומציאת ההתאמה המושלמת לרכישה

הוצאות כספיות ובחירת הפומרניין שלכם - מה צריך לקחת בחשבון?

העלות הראשונית עבור גור פומרניין דובי ננסי עם ייחוס מגדל נחשב עשויה להיות משמעותית. אולם, ההשקעה אינה מסתכמת בכך ויש לכלול הוצאות על מזון איכותי, ציוד טיפוח בסיסי, חיסונים ובדיקות בריאות תקופתיות. מאמצים נבונים יקצו גם תקציב לחוגי אילוף ושינויים בבית לצורך התאמה לצרכי כלב פעיל וזריז.

בעת בחינת העלות הכוללת של גידול פומרניין, יש לשים לב גם להיבטים פחות מוחשיים. ייתכן שיהיה צורך להתאים את סדר היום והאחריות המשפחתית, בדגש על הפניית זמן לטיולים, אילוף ומשחק. כלב מטופח ובעל מזג טוב הוא פרי של טיפול מסור ועקבי.

בחירת גור איכותי ובריא - טיפים וסימנים חיוניים

הקפידו לבקר במספר בתי גידול לצורך השוואה וקבלת מושג לגבי תקן הגזע והבריאות הכללית. חשוב לראות את הגורים באופן בלתי אמצעי ולבדוק את התנהגותם הטבעית. גור סקרן, ידידותי ופעיל הוא בדרך כלל סימן מבטיח. לעומת זאת, גור חששן, תוקפני או אדיש מחייב תשומת לב או התייעצות נוספת. יש לברר לעומק אודות ההיסטוריה הרפואית של ההורים, בדיקות גנטיות שבוצעו ובקשו לראות מסמכי חיסונים ושיבוב. לכלב בריא יש עיניים צלולות, אוזניים נקיות, פרווה מבריקה וגוף מוצק. היעזרו בשירותיו של וטרינר או מאלף מנוסה להערכה מקצועית של הגור.

ניהול עלויות בלתי צפויות ותקציב תחזוקה שוטפת

הורות אחראית לכלב כוללת גם הכנה לתרחישים לא מתוכננים. רכישת ביטוח בריאות או הקמת קרן חירום יכולים למתן את העומס הכלכלי במקרה של בעיות רפואיות. מעקב שגרתי ומניעה הם השקעה משתלמת לטווח הארוך.

בחישוב ההוצאות השוטפות, הקצו סכום קבוע לטיפולים תקופתיים כגון חיסונים, סירוק, ניקוי שיניים, וטיפול נגד פרעושים. הצטיידות במוצרים איכותיים ומתאימים לגודל ולצרכים הספציפיים של הכלב תחסוך כסף בטווח הרחוק. זכרו - מניעה, עקביות ואחריות הם המפתח לגידול פומרניין בריא ומאושר.

שלב פעולות מומלצות
טרום רכישה
 • חקירת מאפייני הגזע, צרכים וציפיות
 • הערכת מוכנות כלכלית וזמן פנוי
 • בחירת בית גידול/כלביה אמינים עם המלצות
הגעת הגור
 • הכנת פינה בטוחה ונעימה עם ציוד בסיסי
 • קביעת שגרה עקבית של ארוחות, שירותים ומנוחה
 • תיאום ביקור ראשוני אצל וטרינר
גידול שוטף
 • מעקב וטיפולים וטרינריים שגרתיים
 • תזונה מאוזנת ופעילות גופנית יומית
 • טיפוח פרווה, ציפורניים ושיניים
 • אילוף מתמשך ואינטראקציה חברתית

סיכום

הפומרניינים הם מלאכים פרוותיים המרעיפים קסם על סביבתם, אך מגיעים עם אחריות מיוחדת לעונג הרב שהם מביאים לחיינו. בחירה נבונה של גור איכותי ובריא היא רק תחילתו של מסע מופלא של למידה, סבלנות והתפתחות הדדית. ההחלטה לאמץ כלב צריכה לנבוע מתוך הבנה והתחייבות לדאוג לכל הצרכים הפיזיים והרגשיים של יצור חי.

צוות האתר שלנו כאן כדי לספק את כל המידע והכלים הדרושים למציאת השותף האולטימטיבי. המומחיות שלנו, בשילוב עם האינטואיציה והרגישות שלכם, היא נוסחה מנצחת לסיפור אהבה ארוך ומספק. בין אם אתם רוכשים את הפומרניין הראשון או מוסיפים חבר חדש למשפחה - זכרו שהמפתח טמון במחקר מעמיק, בחירה מושכלת והשקעה רציפה ביצירת קשר עמוק ומיוחד בין אדם לכלב.

פומרניאן: חמידות ואומץ בכלב קטן אחד
פומרניאן: חמידות ואומץ בכלב קטן אחד

אף על פי שגזע הפומרניאן הפך פופולרי מאד בשנים האחרונות עד שרבים נוטים לחשוב שהוא גזע חדש, זהו למעשה גזע כלבים ותיק עם שושלת ארוכה המגיעה עד למלכה ויקטוריה. הפומרניאן הקטן הינו למעשה צאצא של כלבי שפיץ גדולים וחזקים כגון סמויד או שפיץ גרמני ומוצאו בחבל ארץ הנקרא פומרניה השוכן בין גרמניה לפולין. למרות החזות המתוקה במיוחד של הכלבים, הם שימשו לשמירה על הבית ויושביו מפני גנבים ושודדים, אם כי סביר להניח שהם רק היוו את מערכת האזעקה שהעירה את הגזעים הגדולים יותר לתקיפת הפורצים. כיום, הפומרניאן הינו גזע שעשועים יוקרתי ופרוותי שהפך פופולארי מאד בקרב מדינות רבות.

כתמי דמעות אצל כלב - מה הסיפור
כתמי דמעות אצל כלב - מה הסיפור

כתמי דמעות אצל כלבים - תופעה מוכרת ומטרידה. גורמים רבים עומדים מאחוריה, החל מגנטיקה ועד בעיות בריאותיות. אך אל דאגה! במאמר זה נסקור את הסיבות העיקריות, נציע פתרונות ביתיים פשוטים ונדגיש מתי חשוב לפנות לווטרינר. בואו נצלול לעולם כתמי הדמעות ונלמד כיצד להעניק לכלבים שלנו חיים מאושרים ובריאים יותר. אתם מוכנים להרפתקה?

כיצד נראית קרציה על כלב - מידע חשוב
כיצד נראית קרציה על כלב - מידע חשוב

קרציות על כלבים - איום קטן עם השלכות גדולות! 🐶🕷️ הן זעירות, מתחבאות היטב בפרווה, ועלולות לגרום לנזקים בריאותיים משמעותיים. במאמר המקיף הזה, נצלול לעומק הנושא ונלמד איך לזהות קרציות על כלבים, מהם הסימפטומים המדאיגים של מחלות המועברות על ידי קרציות, ומה הן הדרכים היעילות להיפטר מהן ולמנוע הדבקה עתידית. אז אם אתם רוצים להגן על הכלב שלכם מפני האיום הקטן והמסוכן הזה, המשיכו לקרוא!

למה כלבים רועדים? הסיבות, הטיפים וההמלצות
למה כלבים רועדים? הסיבות, הטיפים וההמלצות

כלבים רועדים מסיבות שונות - חרדה, קור או כאב. אבל איך נדע מתי הרעידות מחייבות התייחסות רפואית דחופה? גלו איך להרגיע את הכלב הרועד שלכם, מתי הרעידות עלולות לאותת על מצב חירום ומה תוכלו לעשות כדי למנוע את הופעתן. קראו את המדריך המלא ולמדו להעניק לכלב שלכם את הטיפול הטוב ביותר.

בשר חי לכלב - בריא או מסוכן?
בשר חי לכלב - בריא או מסוכן?

האם הבשר החי (בשר נא) באמת בריא יותר לכלבים שלנו? בואו נצלול לעומק הנושא ונבין את היתרונות, הסיכונים והשיטות הנכונות להאכלת כלבים בבשר חי. גלו איזה סוגי בשר מתאימים, כיצד להכין ארוחות מאוזנות ואיך להימנע מטעויות נפוצות. יחד נלמד כיצד לקבל החלטות מושכלות למען בריאות ורווחת הכלבים שלנו.

בחירת פנסיון נכון לכלבים
בחירת פנסיון נכון לכלבים

במאמר זה, נצלול לעומק הנושא ונחשוף בפניכם את הדגשים החשובים בבחירת פנסיון מתאים, כולל התאמה אישית לצרכים הייחודיים של הכלב שלכם, שיקולים מיוחדים לכלבים עם דרישות ספציפיות, וטיפים חשובים להכנת הכלב שלכם לשהייה מוצלחת. בואו נגלה יחד את הסודות לחופשה בלתי נשכחת עבורכם ועבור הכלב האהוב שלכם!

אורז לכלבים - מתי כדאי ומתי לא
אורז לכלבים - מתי כדאי ומתי לא

אורז - ידידו הטוב של הכלב או אויב בלתי צפוי? גלו את הסודות מאחורי הכללת אורז בתפריט של כלבכם. דרך ההכנה הנכונה, הסיכונים האפשריים והתועלת הבריאותית - כל מה שבעלי כלבים חייבים לדעת לפני שהם מגישים לכלביהם את הדגן האהוב. בואו נצלול לעולם המופלא של האורז ונלמד כיצד לספק לכלבים את המזון המושלם שיזין אותם מבפנים ומבחוץ.

למה האף של הכלבים רטוב?
למה האף של הכלבים רטוב?

האף הרטוב של כלבים - סוד קסמם ומפתח לבריאותם גלו את התפקידים המיוחדים של הלחות באפם המבססת את חוש הריח המפותח ומסייעת לוויסות טמפרטורת גופם דלגו פנימה כדי להבין את החשיבות של אף רטוב ואיך תוכלו לשמור על בריאות האף של חברכם הכלבי