פינדוג

המדריך השלם: אילוף כלבים עצמי במקום אחד

אספנו עבורכם כמה שיותר מידע וכמה שיותר טיפים, כל מנת שתוכלו להבין טוב יותר את החבר הכלבי שלכם ולתקשר איתו בתצורה טובה יותר

איך לגרום לכלב לאהוב אותך - המדריך המלא
איך לגרום לכלב לאהוב אותך - המדריך המלא

כלבים הם יצורים מופלאים, אבל לפעמים קשה לנו להבין אותם ולתקשר איתם בצורה יעילה. אם אתם רוצים ליצור קשר חזק ואוהב עם הכלב שלכם, המאמר הזה בשבילכם! בואו נצלול לעולמם המרתק של הכלבים ונגלה את הסודות שיעזרו לכם לגרום לכלב שלכם לאהוב אתכם בכל ליבו. נלמד כיצד להבין את שפת הגוף שלהם, נחקור דרכים ליצירת קשר דרך משחק ופעילות, ונקבל טיפים לתקשורת יעילה ומשמעותית. בנוסף, נגלה כיצד להעמיק את הקשר הרגשי עם הכלב שלכם דרך בילוי זמן איכות יחד. אז אם אתם מוכנים להפוך את הקשר עם הכלב שלכם למשהו מיוחד ובלתי נשכח, בואו נתחיל את המסע המרגש הזה יחד!

 • 12/05/2024
איך לגרום לכלב להירגע
איך לגרום לכלב להירגע

בעולם המהיר של היום, חברינו הכלבים משקפים לעתים קרובות את הלחץ והחרדה שלנו. בין אם זה רעשים חזקים, פרידה או סתם ההמולה של חיי היומיום, כלבים יכולים בקלות להיות תזזיתיים. כבעלי חיות מחמד אחראיים, חשוב לנו להבין איך לעזור לחברינו למצוא את הרוגע פנימי שלהם. בכתבה זן, נחקור אסטרטגיות וטכניקות יעילות שיעזרו לכלבכם להירגע ולמצוא שלווה.

 • 05/03/2024
הכלב שלכם חופר באדמה? זאת הסיבה!
הכלב שלכם חופר באדמה? זאת הסיבה!

התנהגות אחת שלעתים קרובות לוכדת תשומת לב וסקרנות היא הנטייה של כלבינו לחפור באדמה. התנהגות אינסטינקטיבית זו, הטבועה עמוק ב-DNA שלהם, משרתת מטרות שונות הנעות מחיפוש מחסה ונוחות ועד למימוש יצר הציד המולד שלהם. מקבורת חפצים יקרים ועד לחשיפת ריחות טרף, מעשה החפירה של כלב חושף מרבד עשיר של האינסטינקטים הראשוניים והתנהגויות ההסתגלות שלו.

 • 27/02/2024
איך לחנך את הכלב לא לקפוץ על אנשים
איך לחנך את הכלב לא לקפוץ על אנשים

מפגן החיבה המקסים של כלבכם יכול להוות אתגר לא כל כך מקסים כאשר כפותיהם נוחתות על הלבוש של המבקר שלכם. זהו דפוס התנהגות נפוץ של כלבים, לקפוץ להגיד שלום, המושרש באינסטינקט שלהם לברך פנים אל פנים, בדיוק כפי שהיו עושים בלהקה שלהם. אבל עבור חברי הלהקה בעלי שתי הרגליים, הרגל זה יכול להיות פחות מחביב. ככל שאהבתם היא ללא גבול, כך צריכה להיות מחויבותנו להדריך אותם בעדינות ובהבנה.

 • 16/02/2024
למה חשוב לשחק עם הכלב
למה חשוב לשחק עם הכלב

החשיבות של עיסוק בפעילויות משחקיות עם הכלבים שלנו חורגת הרבה מעבר לבידור פשוט. הקשר שנוצר באמצעות משחק לא רק מחזק את הקשר בין האדם לכלב אלא גם בעל יתרונות רבים לרווחה הפיזית והנפשית כאחד. בכתבה זו נעמיק בסיבות מדוע משחק עם הכלב שלכם אינו רק מותרות, אלא מרכיב מכריע לחיים מאושרים ובריאים גם לכם וגם לחברכם בעל הארבע רגליים

 • 13/02/2024
איך לגרום לכלב לבוא אליי
איך לגרום לכלב לבוא אליי

מדריך מקיף זה נועד לחשוף את הסודות של מאלפי כלבים, ומציע לכם צלילה עמוקה לרתימת תשומת הלב של הכלב שלכם, יישום חיזוקים חיוביים וטיפוח שפה של אמון. התכוננו לצאת למסע שלא רק יגביר את הצייתנות של הכלב שלכם, אלא גם יעשיר את האחווה בניכם.

 • 09/02/2024
הצד הרגשי של אילוף כלבים
הצד הרגשי של אילוף כלבים

בעולם אילוף הכלבים, לעתים קרובות קל להיתפס למכניקה ולטכניקות, תוך התמקדות אך ורק ללמד את כלבנו את הכישורים והפקודות הדרושים. עם זאת, בין הפקודות והפינוקים מסתתר קשר עמוק ועמוק יותר - הקשר הרגשי בין הכלב לבעלים. הכרה והבנה של הצד הרגשי של אילוף כלבים מועיל לא רק לחברינו הארבע רגליים אלא גם לנו, שכן הוא מאפשר לנו להתחבר לתחום של תקשורת והבנה שמעבר למילים. במאמר זה, אנו מתעמקים בעולם המרתק של הצד הרגשי של אילוף כלבים, בוחנים את ההשפעה שיש לו על מערכות היחסים שלנו עם הכלבים, ואת היתרונות העמוקים שהוא מביא לרווחתם וגם לרווחתנו.

 • 06/02/2024
אילוף וחינוך כלבים לעשיית צרכים
אילוף וחינוך כלבים לעשיית צרכים

בין אם אתם מתמודדים עם גור כלבים עקשן שמתעקש להשתמש בשטיחים שלכם כחדר אמבטיה אישי ובין אם הצלתם כלב בוגר שמעולם לא קיבל גמילה נכונה מחיתולים, מדריך זה בא להביא לכם נחמה וביטחון במאמצי האילוף הכלב שלכם לעשיית צרכים. נחקור שיטות רבות, נדון בזמנים הטובים ביותר להתחיל, ואפילו נעמיק בנבכי התקשורת על ידי פירוק שפת הגוף של הכלבים.

 • 10/09/2023
כלב פריה או כנעני עמותות?
כלב פריה או כנעני עמותות?

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מאמצים מכלביות כלבים המכונים "כנעני עמותות". מי הם אותם כלבים באמת, מדוע הולבש המושג "כנעני" על כלבי פאריה זה ומה חשוב לדעת עליהם?

 • 04/07/2023
תקופות קריטיות בחיי כלב
תקופות קריטיות בחיי כלב

מתי גור כלבים הופך לכלב בוגר? מה השלבים ההתפתחותיים שלו ולמה אפשר לצפות בכל שלב? ולמה צריך להכיר אותם כדי לחנך את הכלב שלנו כראוי? במאמר זה נעמה זילבר, מאלפת כלבים וכלבנית טיפולית, תכיר לנו את התקופות הקריטיות בחיי הגור עד להפיכתו לכלב בוגר, ואת הדברים שחשוב לדעת על כל שלב.

 • 14/05/2023
כלבית מדוברת למתחילים

הידעתם? כלבים מדברים אתנו כל הזמן! במאמר זה נעמה זילבר, מאלפת כלבים וכלבנית טיפולית, תכיר לנו את בסיסי התקשורת הכלבית ונלמד איך להבין אותם טוב יותר ולדבר איתם בצורה ברורה יותר.

 • 09/05/2023
ארבעת עקרונות הברזל בחינוך כלב - "4 רגליים"

כל מי שמגדל כלב רוצה לחיות בהרמוניה עם כלבו. כדי לעשות זאת נהיה חייבים, בתור התחלה, לתת מענה על הצרכים שלו ולהעביר לו את הציפיות שלנו באופן שהוא יוכל להבין. נעמה זילבר, מאלפת כלבים וכלבנית טיפולית, מציגה לנו את העקרונות הבאים מהווים את הבסיס לכך.

 • 07/05/2023
איך בוחרים את הכלב הנכון עבורנו?
איך בוחרים את הכלב הנכון עבורנו?

חושבים לצרף חבר למשפחה? כיצד בוחרים את הכלב הנכון עבורנו, ולמה כל כך חשוב לבחור נכון. נעמה זילבר, מאלפת כלבים וכלבנית טיפולית, הכינה בשבילנו מדריך מפורט.

 • 24/04/2023
כיצד למנוע מהכלב שלכם לנבוח על אחרים
כיצד למנוע מהכלב שלכם לנבוח על אחרים

האם אתם נאבקים עם הנביחות הבלתי פוסקות של הכלב שלכם על אחרים ונואשים למצוא פתרון? אתם לא לבד. בעלי חיות מחמד רבים מתמודדים עם אותו האתגר ומחפשים דרכים לשמור על סביבה שלווה ולהפחית את הלחץ שמגיע עם הנביחות המוגזמות. לעתים קרובות זה מרגיש כמו קרב בלתי נגמר, אבל קחו נשימה עמוקה והירגעו; אנחנו דואגים לכם. כלבים הם חיות מחמד מדהימים עם אישיות עצומה, והנביחות שלהם היא אחת הדרכים העיקריות שלהם לתקשר איתנו. הבנת הסיבות מאחורי התנהגותם ומציאת שיטות יעילות להתמודד עמם חיונית עבור מגדלים.

 • 20/04/2023