פינדוג

כלב שיצו - שי טסו היפואלרגנים מדהימים מתועדים בפיקוח מלא

שיצו (שי טסו) הוא גזע קטן, נאמן וידידותי של כלבים המושלם לכל משפחה. הם ידועים בעדינותם ובאישיותם המשובבת. הם אינם תוקפניים ומעדיפים להתיידד עם כלבים אחרים במקום לטעון לדומיננטיות.
  • קוביות
  • רשימה

גורי שיצו עם תעודות יוחסין רמה מאוד גבוהה הגורים עברו חיסון ראשון וטיפול נגד תולעים הכל מסודר אצלנו...

שיצו מושלמים! אפשר לשלם עד 36 תשלומים באשראי עם אחריות רפואית לגור הכל מסודר ✅ 🐾 054-827-8803

מיני שיצו רמה מאוד גבוה אחרי חיסונים ותילוע ובדיקת וטרינר כולל כל הציוד הנלווה אפשרויות תשלום המתא...

גורים מדהימים TeaCup אפשר לשלם באשראי עד 36 תשלומים 💵💯 מיני מיני אמא אבא מדהימים ונדירים ( ...

רמה הכי גבוהה בארץ .💯🐾

המלטה ביתית פרטים בפרטי

גורי שיצו רמה מטורפת רק אצלנו אפשר לשלם אשראי תשלומים .

כלבי שיצו מחוסנים מתולעים מתןעדים אחריות רפואית מבחר גורים רמה גבוהה

גור קטן של אהבה גנטיקה מעולה הכל עם תעודות ברמה הכי גבוהה ,דוגמנים של ממש מבחר מיני שיצו לפרטים צר...

מבחר הכי גדול בארץ לגורי שיצו ! גנטיקה מעולה לאוהבי איכות

שיצו רוסי ננסי פנים עגולות אף פחוס ללא בעיות גנטיות

מבחר ענק של גורים עם הרמה הכי גבוהה שיש מגוון אפשרויות תשלום נוחים וכל הציוד במתנה עם פנקס תעו...

שיצו יפייפים עם אחריות דוגמנים מתאים מאוד לילדים לבתים חמים

גורי שיצו הכי יפים שיש גיל חודשיים אחרי חיסון ראשון ותילוע בדיקה ווטרינרית הכל מסודר אצלנו בחנות כל ...

גורים מושלמים רק לבית טוב וחם מומלץ מאוד למשפחות ובתים חמים מבחר גורים אצלנו חנות גידול ביתיי

כלבים לבית טוב ומושלם

כלבים טיפוליים מומלצים על ידי כל הרופאים לילדים עם קשיים ובעיות התפתחות , וגם לאוהבי שקט וניקיון וי...

גורים ברמה בין לאומית עם תעודות של הF.C.I העולמי

גורים של שיצו עם הורים אלופים כולל תעודות אפשר אשראי תשלומים אנחנו חנות

מיני שיצו ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות הגורים בגיל חודשיים אחרי חיסון ראשון ותילוע פנקס חיסונים

מיני שיצו אחרי חיסון ובדיקה ווטרינרית יש תעודות יוחסיח של ההתאחדות לאבא ולאמא אצלנו תמצאו מבחר עצום ...

אצלנו תמצאו את הגורים הכי יפים רק לבתים חמים כולל חיסונים בדיקת וטרינר שיצו מהממים גיל חודשיים עברו ...

גורי שיצו מושלמים ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות אחרי חיסונים בדיקות ותעודות לאבא ולאמא ברמה מאוד גבוהה...

שיצו גורים מושלמים אחרי חיסונים בדיקות אין כמוהם בכל העולם מושלמים 0509955213

גורי שיצו ב2מה גבוהה אצלנו בחנות אחריות רפואית לגור פנקס חיסונים מסודר, הגורים מחוסנים כולל ת...

שיצו חמוד מאוד לבן שלג

תכונות שי טסו / שיצו
גודלננסי
גובה20-28 ס"מ
משקל4-8 ק"ג
תוחלת חיים12-15 שנים
באנגליתShih Tzu
ברוסיתШи-тцу

שאלות ותשובות בנושא שי טסו / שיצו

מה פירוש שם השם שיצו או שי טסו?

פירוש השם הוא אריה קטן בסינית. הוא ידוע גם בכינויו "הכלב בעל פני החרצית".

השיצו הוא הגזע הכי נפוץ בישראל?

ללא ספק! כבר כמה שנים ברצף שהשיצו נמצא במקום הראשון ברשימת הכלבים הנפוצים בישראל

מהו תוחלת החיים של השיצו?

תוחלת החיים של השיצו הינו 10 עד 16 שנים בממוצע

מהו המשקל של השיצו?

משקלו של השיצו נע בין 4 עד 7 קילו

הכרת הגזע

הכירו את השי - טסו

שיצו, הידועים בעיניהם האקספרסיביות ובפרוותיהם הזורמים הייחודיים שלהם, הם זן עתיק שכיבד את ברכי המלוכה במשך מאות שנים. כלבים אלה הם קומפקטיים וחזקים, עם התנהגות מתוקה ומשעשעת אופיינית שהופכת אותם לחברים מצוינים. הם מגיעים במגוון צבעים, כולל שיצו שחור, שיצו לבן ותערובות שונות, מה שמוסיף למשיכה שלהם.

כל גור שי טסו שאנו מציעים נושא עימו שושלת של תכונות מחונכות היטב, ושיטות הרבייה שלנו מבטיחות שהם יגדלו למבוגרים מעוגלים היטב. זן זה חזק וערני באופן מפתיע, ומשמש לעתים קרובות כחיית מחמד ביתית ערנית שנהנית לעסוק עם משפחתה. עם ההיסטוריה שלה כבת לוויה מוערכת, הוא נשאר תוספת יקרה לכל בית אוהב.

המקסימים הקטנים האלה הם יותר מסתם פנים יפות, הם חברותיים, ידידותיים ומתאימים היטב לסביבות חיים שונות. הן משגשגות בזכות חברות אנושית וידועות כי הן יוצרות קשרים חזקים עם בעליהן. עם זאת, יש להם שיקולי טיפול ייחודיים משלהם, שעל הבעלים הפוטנציאליים להבין לפני שהם מכניסים אחד לביתם.

מה מגדיר את שי טסו בנפרד?

הם נבדלים לעתים קרובות מגזעים אחרים על ידי הפרווה הכפולה הארוכה והמפוארת שלהם הדורשת טיפוח קבוע. תחזוקת הפרווה גבוהה זה הוא חלק מרכזי בקסם של השי - דזה, מה שהופך את הגזע לזיהוי מיידי. למרות מאמצי הטיפוח, רבים מוצאים את הגזע הזה כחיית מחמד מושלמת בשל איכותו ההיפואלרגנית - כלומר פחות שפיכה ופחות תגובות אלרגיות.

מלבד המראה המובהק שלהם, הינם ידועים במזגם הרגוע והאדיב, המתואר לעתים קרובות כחיבה ומתוק. הם בדרך כלל מסתדרים היטב עם חיות מחמד וילדים אחרים, מה שהופך אותם לכלב משפחה אידיאלי, וטבעם הערני מפתיע לעתים קרובות אנשים בהתחשב במזג העדין שלהם. הם מציעים הן ידידות והן ערנות אוהבת, והם בחירה מצוינת עבור רבים.

למרות שהם קטנים בגודלם, בדרך כלל שוקלים בין 4-8 ק"ג, האישיות שלהם היא הכל חוץ מקטינה. כלבים אלה נושאים את עצמם בהתנהגות אצילית וגאה, לעתים קרובות נראים מודעים לשושלת המלוכה שלהם. זוהי תערובת משכנעת של אצילות ותכונות חביבות שמחבבת אותם לבעליהם ברחבי העולם.

חשוב לציין כי שיצו היפואלרגני - כלומר הוא הרבה פחות בעייתי לאנשים בעלי אלרגיות לכלבים.

גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת כלב

בחירת התאמה למשפחכם

בעת בחירת שי טסו, חשוב לקחת בחשבון את התאמתם לסגנון החיים המשפחתי. כלבים אלה הם סתגלניים ובדרך כלל מצליחים במגוון מסגרות ביתיות, עם זאת, הם משגשגים בסביבות שבהן הם יכולים להיות חלק מהפעילויות המשפחתיות. בשל טבעם החברתי, הם נהנים מאינטראקציה ואין להשאירם לבדם לפרקי זמן ממושכים.

שיצו ידועים בנאמנותם וחיבתם למשפחתם, אך הם גם דורשים בעלים שמבין את הצורך שלהם בטיפוח יומיומי ובחברה. משקי בית פחות פעילים יעריכו שהם זקוקים למינימום פעילות גופנית מעבר למשחקים רגילים. עם זאת, בעלים פוטנציאליים צריכים להיות מוכנים לאחריות שמגיעה עם בעלות על זן מסור כזה.

בעוד שגזע זה טוב בדרך כלל עם ילדים וחיות מחמד אחרות, גודלו הקטן ומבנהו העדין במקצת מחייבים גישה זהירה למשחק ולטיפול, במיוחד עם ילדים צעירים יותר. הבנת הדינמיקות הללו היא המפתח להבטחת שילוב מאושר במשפחתך ומניעת פציעות מקריות לחיית המחמד.

מציאת מגדל בעל מוניטין

רכישת שי טסו ממגדל מכובד היא קריטית, שכן אנשי מקצוע אלה דבקים בתקני הרבייה האתיים המבטיחים את שלום הגורים. מגדל מכובד יספק סיווג בריאותי לגורים, ויפגין מחויבות לגידול כלבים בריאים. הם צריכים להיות מסוגלים להציג תיעוד לגבי הורותו של הגור ורשומות בריאותו.

בעת פגישה עם מגדלים, התבוננו בסביבה שבה מגדלים את הגורים. סביבה נקייה ומטפחת מעידה על הטיפול ותשומת הלב שהמגדל מספק. מגדלים מנוסים יוכלו גם לענות על שאלות לגבי הגזע ולייעץ על דרישות הטיפול של השי טסו החדש.

בחירת מגדל מכובד פירושה גם גישה לתמיכה מתמשכת ככל שהשי טסו גדל. מגדל טוב עומד מאחורי הגורים שלהם ויהיה מוכן להציע ייעוץ והדרכה בנושאים כגון תזונה, טיפוח והכשרה בעת שתשלבו את השי - טסו במשפחה.

שיצו

הבדלים בין גזעי כלבים

הטבע המפתה של הדיצו

בין שלל הזנים, השיצו בולטים עם הפרווה הכפולה הייחודית והיפה שלהם, אופי אוהב, ודורשים טיפוח מקצועי קבוע. האופי החם והמשעשע שלהם גורם להם להיות מבוקשים מאוד הן ככלבי הבראה והן כחיית מחמד משפחתית. שילוב חביב של עצמאות ונאמנות, הם לוכדים לבבות ללא מאמץ.

הם בחירה מצוינת לבעלי אלרגיה בגלל הפרווה ההיפואלרגנית שלהם. הם מייצרים פחות קשקשים, הגורם השכיח לרוב האלרגיות הקשורות לחיות מחמד, מה שהופך אותם לבחירה חיובית עבור אלה עם רגישויות. תכונה בולטת נוספת היא נטייתם לא לנבוח יתר על המידה, מה שהופך אותם למתאימים במיוחד למגורי דירות.

באופן השוואתי, הם דורשים פחות פעילות גופנית מאשר גזעים בעלי אנרגיה גבוהה, מה שהופך אותם לבן לוויה רגוע שמסתפק באותה מידה בהתכרבלות על הספה כמו בטיול נינוח. עם זאת, אין לטעות בין צרכי האימון הנמוכים שלהם לבין עייפות, כלבים אלה עדיין שובבים ומוכנים למשחק בהתראה של רגע.

מציאת מגדל בעל מוניטין

גורים זמינים למכירה

מבחר גורי השיצו שלנו למכירה מורכב מאנשים באיכות הגבוהה ביותר, כל אחד מהם משקף את סימן ההיכר של התכונות הרצויות של הגזע. כל גור מקבל בדיקה בריאותית יסודית ומגיע עם ערבות בריאותית וחיסונים עדכניים. על ידי בחירה מתוך שיטות הרבייה המכובדות שלנו, אתם מבטיחים תוספת בריאה ומזג טוב למשפחתכם.

אנו מתגאים בשקיפות ובמסירות לבעלי שי-צו פוטנציאליים. אתה יכול לצפות לגילוי מלא על הרקע של הגור, כולל השושלת שלו. רמה זו של טיפול מבטיחה שהגורים שלנו הם לא רק ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם יש להם את ההתחלה הטובה ביותר בחיים.

יצרנו קשר עם הרשת המהימנה שלנו, ויצרנו חיבור לקהילה שמעריכה איכות וחמלה בגידול כלבים. כשאתם בוחרים באחד מהם, אתם מצטרפים לקהילה אכפתית של חובבים ומומחים שתמיד להוטים לספק תובנות ותמיכה לאורך חיי הכלב.

טיפול בכלב חדש

ברוכים הבאים לשי טסו החדש

טיפול בשי טסו חדש כרוך בשגרה מובנית כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלהם. הפרווה העסיסית של גזע זה דורשת צחצוח יומיומי כדי למנוע סבכים ולשמור על הברק הבריא שלו. מפגשי טיפוח קבועים לא רק ישמרו על המראה הטהור של השי - טסו, אלא גם ישמשו כזמן מליטה ביניכם לבין חיית המחמד.

תזונה היא היבט קריטי בטיפול בשי טסו - כלבים אלה נהנים מתזונה מאוזנת המותאמת לפרופיל הבריאות הספציפי לגזע שלהם. מגדל מכובד צריך להיות מסוגל להדריך אתכם על התזונה הנכונה עבור גור השי - טסו, להפחית את הסיכויים להשמנת יתר ולהבטיח שהכלב יישאר אנרגטי ובריא.

חיברות מוקדמת והכשרה הן חיוניות. עם מזג הנוטה להיות קשוב ועצמאי, הם מגיבים היטב לטכניקות חיזוק חיוביות מצד בעליהם. אימון צריך להתחיל מוקדם כדי להחדיר הרגלים טובים ולעזור להם לגדול למבוגרים מחונכים.

אנחנו שמחים להציג כלב חדש למשפחה

תוספת משמחת לבית

שיצו, שזכו להכרה רבה על ידידותם, מביאים שפע של שמחה וחיבה למשפחותיהם. כבעלים אחראי של כלבים, חשוב להבין את המחויבות לספק לשיצו אהבה, תשומת לב וטיפול נדרש.
הם לא רק חיות מחמד - הם בני משפחה שישגשגו עם החיבה וההדרכה הנכונים.

השי טסו שלנו הם עדות לסביבות האוהבות בהן הם טופחו, המשקפות את המחויבות שלנו לרווחתם מההתחלה. אנו גאים להציג לא רק כלב חדש, אלא גם בן משפחה חדש שייצור רגעים בלתי נשכחים וקשרים מתמשכים.

על ידי בחירה להביא שי טסו למשפחתך ממקור מכובד, אתה עושה צעד לקראת מערכת יחסים מספקת מלאת חברות נאמנה. הצוות שלנו מוקדש להתאמתכם לשי טסו שמשלים את חייכם ומספק אהבה אינסופית וכישופי זנב.

עיון באפשרויות אימוץ

בהתחשב באימוץ

בעוד שמכירת שיצו היא חלק מהשירותים שלנו, אנו מקדמים גם את הערך של שקילת אפשרויות אימוץ. במקלטים יש לעיתים קרובות שי טסו וגזעים מעורבים שמחכים לבתים לנצח. אימוץ כלב יכול להיות הזדמנות מתגמלת באותה מידה להשיג בן לוויה תוך מתן הזדמנות שנייה לחיה ראויה.

חקר האימוץ מעודד בעלות אחראית על חיות מחמד, שכן הוא מחנך את הציבור על המשמעות של סיוע לכלבים נזקקים. אימוץ הוא חלופה ראויה לשבח שמתאימה לערכים שלנו בתמיכה ברווחת הכלבים ומעודדת התחשבות בכל הגורמים בעת בחירת הכלב הנכון לביתכם.

המחויבות שלנו נמשכת לתמיכה לאורך כל תהליך האימוץ, שם אנו מוכנים להציע ייעוץ והדרכה כדי להבטיח מעבר חלק הן לכלב והן למשפחה שאליהם הוא יצטרף. בין אם באמצעות מכירות או אימוץ, המטרה שלנו נשארת קבועה - הקלה על הקשר בין כלבים ובני אדם בשפע באהבה ובתשומת לב.

מאפיין פרטים
אישיות חיבה ושובבה
גודל קטן, שוקל 4-8 ק"ג
סוג פרווה מפואר, היפואלרגני ודורש טיפול יומיומי
רמת פעילות נמוך עד בינוני
טוב עם ילדים כן, אם מחוברתים כראוי
שיקולים בריאותיים נוטה למצבים גנטיים מסוימים, דורש ביקורי וטרינר סדירים

 

למה חשוב לשחק עם הכלב
למה חשוב לשחק עם הכלב

החשיבות של עיסוק בפעילויות משחקיות עם הכלבים שלנו חורגת הרבה מעבר לבידור פשוט. הקשר שנוצר באמצעות משחק לא רק מחזק את הקשר בין האדם לכלב אלא גם בעל יתרונות רבים לרווחה הפיזית והנפשית כאחד. בכתבה זו נעמיק בסיבות מדוע משחק עם הכלב שלכם אינו רק מותרות, אלא מרכיב מכריע לחיים מאושרים ובריאים גם לכם וגם לחברכם בעל הארבע רגליים

למה כלבים מסמנים טריטוריה?
למה כלבים מסמנים טריטוריה?

עם חוש ריח החד שלהם והתנהגויות האינסטינקטיביות שלהם, כלבים עוסקים בסימון טריטוריה כצורה של תקשורת והצהרת בעלות. מהמסרים ההורמונליים שנותרו מאחור ועד לטקסים המורכבים הכרוכים בכך, הבנת הסיבות מאחורי התנהגות זו שופכת אור על העולם המורכב של תקשורת ריחות בין בני לווינו האהובים על ארבע. הצטרפו אלינו כשאנחנו מתעמקים בעולם הכובש של הסיבה לכך.

פומסקי - הכלב שיותר חמוד מהאסקי סיבירי
פומסקי - הכלב שיותר חמוד מהאסקי סיבירי

כלב הפומסקי, תערובת מהפנטת של האסקי היפיפה והפומרניין המקסים, הוא גזע קסום שכבש את ליבם של חובבי חיות מחמד ברחבי העולם. הכלאה זו מתהדרת בדואליות ייחודית המשלבת את הפיתוי הסיבירי עם רוך בגודל צעצוע. בעודנו מתעמקים בעולמו של הפומסקי, אנו חושפים גזע שהוא סתגלן באותה מידה שהוא מלא חיבה, ושמח לטפס על הטבע בדיוק כפי שהוא מתכרבל על הספה שלכם.

כמה זמן לוקח לגור כלבים להסתגל לבית חדש
כמה זמן לוקח לגור כלבים להסתגל לבית חדש

קבלת פני גור חדש לביתכם היא חוויה מחממת לב, אך היא גם מגיעה עם תקופת הסתגלות גם לתוספת הפרוותית וגם למשפחה. המעבר מסביבה אחת לאחרת יכול לעורר תחושות של חרדה ופחד ראשוניים אצל הגור הצעיר בזמן שהוא מנווט בסביבה ובפנים לא מוכרים. ביסוס תחושת ביטחון באמצעות בניית שגרה חיוני בסיוע לגור להתאקלם לבית החדש ולדינמיקה המשפחתית שלו.

איך לחנך את הכלב לא לקפוץ על אנשים
איך לחנך את הכלב לא לקפוץ על אנשים

מפגן החיבה המקסים של כלבכם יכול להוות אתגר לא כל כך מקסים כאשר כפותיהם נוחתות על הלבוש של המבקר שלכם. זהו דפוס התנהגות נפוץ של כלבים, לקפוץ להגיד שלום, המושרש באינסטינקט שלהם לברך פנים אל פנים, בדיוק כפי שהיו עושים בלהקה שלהם. אבל עבור חברי הלהקה בעלי שתי הרגליים, הרגל זה יכול להיות פחות מחביב. ככל שאהבתם היא ללא גבול, כך צריכה להיות מחויבותנו להדריך אותם בעדינות ובהבנה.

תקופת ייחום אצל כלבים - מה שחשוב לדעת
תקופת ייחום אצל כלבים - מה שחשוב לדעת

מחזור הייחום הוא אבן פינה בביולוגיה של כלבים. זהו תהליך מותאם באלגנטיות המבטיח המשכיות של דורות, שפה שקטה המדוברת במחוזות ריח ורמזים התנהגותיים עדינים. עבור בעלי כלבים וחובבים, פענוח מעגל זה דומה לפענוח סודות האינסטינקטים והצרכים הטבעיים של חברם האהוב. בכל שלב של המחזור, מהלחישות האילמות של המחזור ועד הלחישות האימהיות שלאחר הביוץ, יש סיפור על החיים, ההישרדות והדחף המובנה להמשיך את השושלת.

הכלב שלכם חופר באדמה? זאת הסיבה!
הכלב שלכם חופר באדמה? זאת הסיבה!

התנהגות אחת שלעתים קרובות לוכדת תשומת לב וסקרנות היא הנטייה של כלבינו לחפור באדמה. התנהגות אינסטינקטיבית זו, הטבועה עמוק ב-DNA שלהם, משרתת מטרות שונות הנעות מחיפוש מחסה ונוחות ועד למימוש יצר הציד המולד שלהם. מקבורת חפצים יקרים ועד לחשיפת ריחות טרף, מעשה החפירה של כלב חושף מרבד עשיר של האינסטינקטים הראשוניים והתנהגויות ההסתגלות שלו.

קרציות ופרעושים אצל כלבים
קרציות ופרעושים אצל כלבים

מחלות הנגרמות על ידי עקיצות קרציות נפוצות ברחבי העולם, ויכולות להיות חמורות אם לא מטפלים בהן כראוי. באשר לפרעושים, לא רק שהם גורמים לאי נוחות קיצונית לכלבים, ההתפשטות שלהם יכולה גם להוביל לבעיות בריאותיות חמורות. גם הקרציות וגם הפרעושים הם אכן אויבים אימתניים עבור חברינו הפרוותיים האהובים. במאמר זה נשפוך אור על הנושא וננגיש לבעלי כלבים את הידע הנדרש כדי להגן על חיות המחמד שלהם מפני אורחים לא רצויים אלה.