פינדוג

לברדודל למכירה - גור F1 מקסים 🤩

כלבי לברדודל הם כלבים גדולים ועוצמתיים, עם גוף חזק ומתאימים לעבודות פיזיות כמו גרירת עגלות או שמירה. הם כלבים נאמנים ומסורים לבעליהם. הם עשויים להיות חכמים ומתאימים להיות "חיילים" עם משמעת
  • קוביות
  • רשימה

הגעתם למקום הכי חזק בארץ! 💯🔝✅ רק אצלנו אפשר לשלם עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי💳 ההורים בעלי תעודות יוחס...

גורי לברדודל מושלמים ברמה מאוד גבוהה אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ווטרינר לפרטים נוספים חייגו 0509...

גורי לברדודל מושלמים אדומים אש Redpuppy קטנים מושלמים רמה הכי גבוהה בארץ חייגו ורכשו עבורכם את הגור ...

הגעתם למקום הכי חזק בארץ! גורי לברדודל F1 קווי דם נקיים 5 דורות אחריות ותעודות 💯🔝✅ רק אצלנו אפשר לשל...

גורי לברדודל נדיירייםם המלטה ביתית ואיכותית מפוקחת לפרטים חייגו 054-827-8803

גורי לברדודל מושלמים ימכרו בגיל חודשיים אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ווטרינר הכל מסודר חייגו ורכשו...

גורי לברדודל גנטיקה מצויינת F2 צבע אדום אדמה אין יפים כאלה בכל הארץ רק אצלנו חייגו ורכשו עבורכם את ה...

גורי לברדודל אדומים אש מוכנים לביתם החדש אחרי חיסון ראשון ותילוע ובדיקת ווטרינר חייגו ורכשו עבורכם א...

גורי לברדודל יפייפים אחרי חיסון ראשון תילוע ובדיקת ווטרינר הכל פיקס חייגו ורכשו עבורכל גור מושלם

תכונות לברדודל
גודלקטן
גובה30-60 ס"מ
משקל30-35 ק"ג
תוחלת חיים12-16 שנים
באנגליתLabradoodle
ברוסיתЛабрадудль

מקור הלברדודל

ראשית הגזע

הלברדודל, שילוב מקסים בין לברדור רטריבר לפודל, עוקב אחר שורשיו חזרה לאוסטרליה בשנות השמונים. כמסע ליצירת כלב נחייה ידידותי לאלרגיות, מגדלים קיוו לשלב את הצייתנות של הלברדור עם הפרווה הנמוכה של הפודל.
ההצלחה של ההיבריד הזה גרמה להם לצבור במהירות בולטות גלובלית, שחגגה את התכונות ההיפואלרגניות שלהם ואת הטבע החומל שלהם.

מכלבי נחייה לחיות מחמד משפחתיות אהובות, שושלתם בנויה על בסיס של שירות וידידות. יצירתם מסמלת לא רק את היווצרותו של גזע אלא גם מענה לצרכים המגוונים של האנושות - המשרתים אנשים עם מוגבלויות פיזיות לאלו המתמודדים עם אלרגיות.

בשילוב התכונות הרצויות של שני גזעי האם שלה, כלבים אלו מתהדרים במאגר גנים מגוון המעניק להם את הרבגוניות הידועה שלהם. התמזגות גנטית מתחשבת זו הפכה אותו למצרך מרכזי בקהילת הכלבים, מאפילה על רבים עם הסתגלותה ונטייתה העדינה.

המורשת האוסטרלית

היוצרים האוסטרליים של הזן היו בעלי חזון, ועקבו אחר כלב שיכול לשרת מבלי לגרום להתעטשויות. בשלהי המאה ה -20, מטרתם התממשה, ונתנה לרבים הזדמנות ליהנות מחברתו של כלב נחייה ללא המשוכה של תגובות אלרגיות. יצירתו עוררה את העולם, והראתה כיצד גנטיקה מכוונת יכולה לסלול את הדרך לאיכות חיים טובה יותר.

הלברדודל של היום ממשיך לרשת את תכונות אבותיו - התבונה של הלברדור והמעיל ההיפואלרגני המהולל של הפודל. המחקר מצביע על זעקה נרחבת עבור מלווים כלביים אלה, ששורשיהם האוסטרליים עדיין מרכזיים בזהותם.

גם הרבייה הסלקטיבית שהולידה את הזן המודרני ובין היתר גם לברדודל לבן, העדיפה תכונות טמפרמנטליות, וטיפחה בני לוויה עדינים אך ערניים. ככל שאנו מעמיקים בהיסטוריה של בן כלאיים זה, אנו מזהים שושלת המכווננת לאמפתיה כמו פרקטיות, המעוצבת על ידי הרוח האוסטרלית החמה.

מאפיינים

תכונותיו הפיזיות

כלב זה הוא תערובת ציורית, הכוללת מגוון גדלים וסוגי מעילים. שיעור הקומה שלהם יכול לנוע בין חזק לחינני, עם המעיל המשתרע על ספקטרום מצמר לגלי - עדות למורשת הכפולה שלהם. לברדודלים נושאים לעתים קרובות פרווה היפואלרגנית, מתנה אופיינית משושלת הפודל שלהם.

הפרווה שלהם מגיעים בפסיפס מדהים של צבעים, משמנת וזהב לשוקולד ושחור, לוח צבעים תוסס שמבטיח שלכל לברדודל יש קסם ויזואלי ייחודי. האופי הלא נשפך של הפרווה שלהם הופך אותם למגדלור לסובלים מאלרגיה, ומציע את ההנאות של בעלות על חיות מחמד פחות אי הנוחות.

בדומה להופעות המגוונות שלהם, הם מציגים רוחב פס מרשים במשקל ובגובה. על אף ההבדלים הללו, כל לברדודל חולק את החוט המשותף של חוקה לבבית ופיתוי בהיר ומרתק ששובה לבבות ועיניים כאחד.

אישיות לברדודל ומזג

האופי החביב שלהם, אפילו אצל לברדודל גור, הוא סימן ההיכר של הגזע, ומחבב אותם ככלבי משפחה נאמנים. מזגם מתחתן עם הנאמנות של הלברדור ועם האינטלקט החד של הפודל, מה שהופך אותם לבני ארצם המסורים וללומדים מהירים בסביבות אימונים.

הם משגשגים כאשר הם משולבים בחיי המשפחה, מדגימים כישורים חברתיים מוצקים ואופי הסתגלותי. כלבים אלה נהנים מאהבה ותשומת לב, מפגינים מגוון רגשות ויוצרים קשרים עמוקים עם משפחותיהם האנושיות. שמחת החיים המהותית של הגזע הופכת כל יום לבהיר יותר וכל אתגר משותף לקל יותר.

הדרך שלו היא דרך של התלהבות ושלווה. מזג מאוזן זה מבטיח שהם חיות מחמד מגוונות: מוכנים תמיד למשחק של לכידה ומרוצים באותה מידה מתכרבלים ברגליים, כלבים אלה מביעים את שביעות רצונם עם זנב מכשכש בלתי מתפשר.

מציאת מגדל בעל מוניטין

בחירת מגדל לברדודל בעל מוניטין

מציאת לברדודל ננסי איכותי מחייבת מחקר כדי לאתר מגדל מכובד, שבו שקיפות ושיטות גידול אתיות אינן תקנים סחירים. קונים מעוניינים צריכים לחפש ראיות לסיווגים בריאותיים, בדיקות גנטיות וקו דם ברור של מוצא עבור אילן היוחסין של חיית המחמד הפוטנציאלית שלהם.

מגדלים בעלי מוניטין גם מעניקים לבעלים פוטנציאליים הזדמנות לפגוש את האדונים, ומספקים תובנות לגבי המזג והבריאות שגורים עשויים לרשת. רמה זו של בדיקת נאותות חיונית לאישור אמינותו של המגדל ומצב רווחתם של הכלבים.

גם מרכזי אימוץ ראויים להתחשבות - הם מציעים כלבים הזקוקים לבתים הזדמנות להעשיר משפחה. כשאתם בוחרים בשדרה זו, ודאו שאתם מקבלים סקירה יסודית של ההיסטוריה והפרופיל הבריאותי של הכלב, מידע שיכול להיות קריטי להשתלבות הרמונית במשק הבית שלכם.

מה המחיר? מחיר של גור לברדודל עשוי להגיע ל- 7,500 ש"ח. ישנם גורים שעולים אפילו יותר, למשל לברדודל לבן, בהתאם למאפיינים שונים ומיוחדים. המחיר גם תלוי כמובן במקום ממנו רוכשים - בית גידול לברדודל איכותי אשר משקיע רבות, ימכור את הגור שלו במחיר גבוה מאשר מקום שלא דואג לגורים. איפה קונים? תהליך חיפוש לברדודל למכירה עושים רק במקום אמין, מוכר ועם תעודות.

שיקולים לפני רכישת לברדודל

שיקולים לגבי טיפול וטיפוח

לפני קניית לברדודל גור, יש להתכונן לטיפוח דורש מהותי לגזע. המנעולים העסיסיים שלהם, אם כי מדהימים, מחייבים תחזוקה שוטפת, החל מצחצוח שגרתי כדי למנוע מחצלות ועד לפגישות טיפוח מקצועיות ששומרות על תלתלים אלה במצב מעולה.

בעלים פוטנציאליים צריכים להכיר את כלי הטיפוח והטכניקות לשמירה על הפרווה של הכלב, עם לוח זמנים חרוץ שהוכח כמקיים את בריאות הפרווה ומפחית אלרגנים. כגזע רגיש לדלקות אוזניים, ניקוי שגרתי הוא חיוני לשמירה על הבריאות.

השקעה בשולחן טיפוח בבית, יחד עם רכישת מיומנויות ממטפחים מקצועיים, יכולים לעשות דרך ארוכה. שולחן עובד פלאים בשמירה על נוחיות הגור שלכם כשאתם מצחצחים, מהדקים ובודקים את המעיל והעור שלהם, והופכים את טקס הטיפוח להזדמנות.

צרכי אימונים ותרגילים

לבעלים פוטנציאליים של לברדודל רב דורי, לאחר תהליך חיפוש לברדודל למכירה, אסור להמעיט בחשיבות של שגרת הכשרה עקבית. האינטליגנציה המובנית של זן פיקח זה, מתחננת לגירוי מנטלי באמצעות משחקים אינטראקטיביים ואימוני צייתנות, מניעת שעמום ובעיות ההתנהגות הנובעות מכך.

בהתחשב בעוצמה של גזע זה, יש צורך במשטר פעילות גופנית מובנה בשביל להבטיח שהאנרגיות המשמעותיות שלהם מושקעות בצורה בריאה. פעילות גופנית נאותה מתיישרת עם מורשת הרטריבר שלהם, ומעניקה להם את השמחה של חקר ושיפור הבריאות הגופנית.

בעוד שהם מציגים טבע הניתן לאימון, הגורים הצעירים דורשים סבלנות ומחויבות לפתח את הצייתנות המצופה מהם. שילוב חיזוק חיובי ולוחות זמנים עקביים בהכשרה יכול להניח בסיס של משמעת עטופה בכבוד והבנה הדדיים.

אימון וחיברות

מבוא להכשרה ולחברותיות

היכרות שלו לעולם ההכשרה והחברותיות היא מרכיב מרכזי בבעלות אחראית על חיות מחמד. קביעת כללי יסוד ופקודות ברורות מקנה תחושה של סדר וביטחון לחבר הפרוותי שלך, ומטפחת אמון הדדי בין חיית המחמד לבעלים.

יישום תוכנית הכשרה מובנית בקפידה מגיל צעיר מבטיח שהוא ילמד את היסודות של נימוסים טובים, עם חיברות החושפת אותם למראות, צלילים וחוויות שונים למען לפתח התנהגות מותאמת היטב.

זכרו, מתן גבולות ברורים בשילוב עם אווירה אוהבת מעודד אותו לגדול להיות חבר מחונך וחברותי. הדרכה, מחוזקת בפינוקים ושבחים, הופכת לחוויה מתגמלת ומעשירה גם לך וגם לכלבלב שלכם.

פיתוח קשרים חזקים באמצעות הדרכה התנהגותית

יצירת קשר עמוק עם הכלב שלכם יוצרת הדרכה התנהגותית עקבית. אימונים קבועים לא רק מלמדים פקודות, אלא גם משמשים כהשקעה במערכת היחסים שלכם, ומבטיחים שהוא יקשר אתכם להדרכה, בטיחות וחיבה.

זמן משחק מובנה הוא חיוני באותה מידה, שכן הוא מחזק את הקשר ומספק העשרה פסיכולוגית. חיוני להתאים את הפעילויות לאינטרסים וליכולות שלו, ולהבטיח מעורבות ושביעות רצון מכל הכיוונים.

בטיפוח מערכת יחסים הדוקה, ודאו שאתם נשארים הדמות של סמכות רגועה. הינם משגשגים בהדרכה עדינה אך תקיפה, כאשר כל אינטראקציה מוצלחת מחזקת את תפקידכם המרכזי בחייהם המאוזנים היטב.

מתכוננים ללברדודל חדש

הכנה

אז, אחרי שמצאתם גורי לברדודל f1 למכירה, ההכנה להגעתו כרוכה ביותר מסתם לב מזמין - זה דורש בית שמתאים לצרכיהם ומשפחה שמוכנה לתענוגות ולחובות שחיות מחמד חדשות מציעות. החל מאבטחת המצעים ומרחב המשחקים הנכונים ועד להבטחת הצרכים התזונתיים ואספקת שירותי הבריאות, הציפייה היא המפתח.

אזור ייעודי בבית, גדוש בצעצועים, מקום מנוחה נוח ואזור אימונים, מכין את הקרקע ליציבות וביטחון. אלמנטים אלה חיוניים כדי להעביר לו את העובדה שהבית שלך הוא עכשיו מקום המפלט שלהם לנצח.

אמצעי מנע, כגון אזורים מסוכנים להגהת גורים והתוויית תוכנית לאימון בסיר, מספקים לו מעבר חלק. הצטיידו בידע על השגרה וההעדפות שלהם, וודאו שהם מרגישים חלק מהמשפחה מהרגע הראשון.

יצירת סביבה נוחה

התאמת הבית שלכם כך שיתאים עבורו בנוחות דורשת התחשבות במאפייני הגזע הספציפיים שלהם. לברדודל F1, עם הלהט שלהם לחיים וגודל משמעותי, פורחים עם שפע של מקום לשוטט ומקום נוח לנוח אחרי יום של הרפתקה.

החל ממצעים היפואלרגניים ועד למיקום אסטרטגי של תחנות מים והאכלה, כל היבט של סביבתם צריך לשקף את הצרכים הספציפיים לגזע שלהם. חלל חם ומזמין, בתוך הבית ומחוצה לו, שבו הגור החדש שלכם יכול לשחק, לישון ולחקור, הוא הבסיס לחיים הרמוניים יחד.

היכרות עם חיות מחמד וחיות בית קיימות צריכה לקרות בצורה הדרגתית ותחת פיקוח, כדי שהוא  ירגיש בנוח ובטוח בסביבתו החדשה, ויסלול את הדרך ליחסים ידידותיים ולתחושת שייכות.

נוהלי בעלות אחראיים על כלבים

נהלים אחראיים לבעלות על כלבים

האחריות מקבלת עדיפות כאשר יוצאים למסע של בעלות אחרי תהליך חיפוש לברדודל למכירה. מחויבות לבדיקות בריאות סדירות, ערנות לגבי דיאטה ופעילות גופנית, והבנה של הצרכים הרגשיים של הכלב שלך הם אבני יסוד של בעלות אחראית על כלבים.

מודעות לדרישות הספציפיות של לברדודל f1, כגון טיפול רפואי מונע כנגד מצבים תורשתיים הנפוצים בגזע, ודבקות בלוח זמנים לחיסון, מגנים לא רק על רווחתו של הכלב אלא גם על יכולתו לספק שמחה וחברות.

בעלות אחראית עליהם כוללת גם חינוך על שמירה על איכות הסביבה, הכרה בחשיבות הניקיון ותשומת הלב לגבי השפעתו של הכלב על המרחבים הקהילתיים שבהם הוא מבקר. עם פרקטיקות מצפוניות, אתם תומכים בנוכחות המרוממת של הגזע בחברה.

מחויבות לרווחה

רווחתם היא אחריות רבת פנים. החל מבחירת דיאטה מתאימה המיועדת למורשת כלב לברדודל, ועד למשטר פעילות גופנית שמתאים לרמות האנרגיה שלהם, כל החלטה שאתם מקבלים משפיעה על איכות חייהם.

שקלו להירשם לשיעורי ציות בהנחיית אנשי מקצוע כדי לחזק עוד יותר את הקשר בין בני אדם לחיות וללטש את התכונות הטבועות בו. לעסוק בפעילויות הממלאות את הצורך שלהם בחברות, להבטיח חיי אושר ומעורבות.

לקבל החלטות מודעות לטובתם והעשרתם, כי הוא לא רק חיית מחמד, אדרבא, הוא בן משפחה אהוב הראוי לאהבה ולטיפול קפדני. ניהול הגזע המענג הזה הוא עדות לאפקט הגלים החיובי שיכול להיות לכלב בודד על הקהילה הרחבה יותר.

  • תכונות לברדודל היפואלרגני: דגש על האופי ההיפואלרגני של הפרווה שלו, ומראה כיצד הוא מתאים למשפחות עם אלרגיות.
  • אינטליגנציה והסתגלות לברדור: הכרת האינטליגנציה שהועברה מהלברדור, רכישתו עם יכולת בולטת להסתגל וללמוד.
  • מוצא לברדודל אוסטרלי: מתן קרדיט לשושלת האוסטרלית עם יצירתו, תוך הדגשתו ככוח המניע של אופי הגזע.
  • מבוא להכשרה: הדגשת הצורך באימונים סדירים שיניבו כלב מחונך.

שילוב הידע המשותף בפלטפורמה שלנו עם הנתונים והעובדות העדכניים ביותר עליהם מבטיח לקוראים הבנה עכשווית של מה זה אומר להביא לברדודל למכירה. בין אם אתם בוחרים במכירה או באימוץ, הצעת תובנות עמוקות על העולם שלהם תומכת בהחלטות מושכלות ומעוררת קשרים מתמשכים.

תכונה  
מקור אוסטרליה, שנות ה-80
גודל קטן ובינוני
סוג פרווה היפואלרגנית
טמפרמנט ידידותי, ניתן להתאמה, אינטליגנטי
צרכי האימון גבוהה

 

לברדודל - האמיץ האנרגטי
לברדודל - האמיץ האנרגטי

אם חשקתם בכלב אנרגטי שירוץ איתכם בפארק וייקח אתכם לטיולים ארוכים, שמסוגל לשמור על הבית ולהיות חזק דיו כדי להבריח איומים פוטנציאלים ועם כל זאת להיות כלב לבבי אוהב אדם הידידותי גם לילדים, אתם צריכים לשקול לאמץ לברדודל. הלברדודל נוצר מהצלבה מתוכננת בין גזע הלברדור והפודל במטרה ליצור כלב נחייה מושלם, אך התוצאות קצת פחות התאימו לציפיות. הלברדודל אמנם כלב יפה תואר עם פרווה רכה ונעימה, אך האינטיליגציה הבינונית עם עודף מרץ ניכר ומסת גוף גדולה הפכו אותו קצת פחות מתאים לעיוורים הזקוקים לכלב צייתני ובעל אופי שקט. אך למרות כל זאת הלברדודל צבר פופולאריות גדולה בקרב משפחות עם ילדים ששמחו לאמץ כלב מלא חיים ושמחה שאיננו שברירי ועדין כמו רוב הגזעים הקטנים ואינו זקוק לשגרת טיפוח יקרה.

הסיבות למה אתם חייבים להכניס כלב לברדודל לביתכם
הסיבות למה אתם חייבים להכניס כלב לברדודל לביתכם

לברדודל הוא יותר מסתם חיית מחמד, הוא שילוב מחמם לב של נאמנות, אינטליגנציה וקסם שובב שיכול להעשיר כל בית. כלבלבים חביבים אלה נושאים עמם הבטחה לחברות המותאמת הן לצחוקם השובב של הילדים והן לביטחון הרגוע של המבוגרים. עם תלתליו שובי הלב ועיניהם החביבות, הלברדודל מהווים עדות לאיך נראה כלב המשפחה המושלם, שוזר את עצמו במרקם חיי היומיום בקלות והופך לחלק בלתי נפרד מהזיכרונות המשפחתיים.

אורז לכלבים - מתי כדאי ומתי לא
אורז לכלבים - מתי כדאי ומתי לא

אורז - ידידו הטוב של הכלב או אויב בלתי צפוי? גלו את הסודות מאחורי הכללת אורז בתפריט של כלבכם. דרך ההכנה הנכונה, הסיכונים האפשריים והתועלת הבריאותית - כל מה שבעלי כלבים חייבים לדעת לפני שהם מגישים לכלביהם את הדגן האהוב. בואו נצלול לעולם המופלא של האורז ונלמד כיצד לספק לכלבים את המזון המושלם שיזין אותם מבפנים ומבחוץ.

למה כלבים רועדים? הסיבות, הטיפים וההמלצות
למה כלבים רועדים? הסיבות, הטיפים וההמלצות

כלבים רועדים מסיבות שונות - חרדה, קור או כאב. אבל איך נדע מתי הרעידות מחייבות התייחסות רפואית דחופה? גלו איך להרגיע את הכלב הרועד שלכם, מתי הרעידות עלולות לאותת על מצב חירום ומה תוכלו לעשות כדי למנוע את הופעתן. קראו את המדריך המלא ולמדו להעניק לכלב שלכם את הטיפול הטוב ביותר.

איך להרגיל את הכלב לילדים
איך להרגיל את הכלב לילדים

הרגלת כלב לחיים לצד ילדים דורשת תשומת לב והשקעה, אך השילוב המוצלח ישתלם בסופו של דבר. המפתח טמון בהיכרות הדרגתית, הבנת שפת הגוף של הכלב, יצירת קשר חברתי חיובי, הגדרת גבולות ברורים והיערכות נכונה. בכתבה זו נחשוף בפניכם טיפים חשובים ועצות מעשיות כיצד להפוך את החיים המשותפים של הכלב והילדים להרמוניים ובטוחים לשני הצדדים.

כיצד נראית קרציה על כלב - מידע חשוב
כיצד נראית קרציה על כלב - מידע חשוב

קרציות על כלבים - איום קטן עם השלכות גדולות! 🐶🕷️ הן זעירות, מתחבאות היטב בפרווה, ועלולות לגרום לנזקים בריאותיים משמעותיים. במאמר המקיף הזה, נצלול לעומק הנושא ונלמד איך לזהות קרציות על כלבים, מהם הסימפטומים המדאיגים של מחלות המועברות על ידי קרציות, ומה הן הדרכים היעילות להיפטר מהן ולמנוע הדבקה עתידית. אז אם אתם רוצים להגן על הכלב שלכם מפני האיום הקטן והמסוכן הזה, המשיכו לקרוא!

למה האף של הכלבים רטוב?
למה האף של הכלבים רטוב?

האף הרטוב של כלבים - סוד קסמם ומפתח לבריאותם גלו את התפקידים המיוחדים של הלחות באפם המבססת את חוש הריח המפותח ומסייעת לוויסות טמפרטורת גופם דלגו פנימה כדי להבין את החשיבות של אף רטוב ואיך תוכלו לשמור על בריאות האף של חברכם הכלבי

כתמי דמעות אצל כלב - מה הסיפור
כתמי דמעות אצל כלב - מה הסיפור

כתמי דמעות אצל כלבים - תופעה מוכרת ומטרידה. גורמים רבים עומדים מאחוריה, החל מגנטיקה ועד בעיות בריאותיות. אך אל דאגה! במאמר זה נסקור את הסיבות העיקריות, נציע פתרונות ביתיים פשוטים ונדגיש מתי חשוב לפנות לווטרינר. בואו נצלול לעולם כתמי הדמעות ונלמד כיצד להעניק לכלבים שלנו חיים מאושרים ובריאים יותר. אתם מוכנים להרפתקה?